Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    válasz ityam #18358 üzenetére

    lejárrt a szerkesztési idő. Az félerevezető hogy" megbeszélt időpontos ügyvédem",
    A nyílt napos ügyévdi napon találkoztam egy biztosítási jogos szakjogásszal aki szerint nekem van igazam és jár a kártalanítás nekem. Aki akkor azt mondta hogy az érveimhez nem tud többet hozzá tenni mert teljesen ésszerű. Ezt az ügyvédet próbáltam most megkeresni a számonmra kezdvező ítélet után hogy segítsen a fellebbezést megírni aki próbált a covidra hivatkozva, meg valami oltás miatt azt mondani hogy most nem kíván senkivel találkozni ezért megadta egy kollégéjénak a számát. Ezt a kollégáját felhívtam hogy xytól kaptam meg a számát mivel kapcsolatban. neki átküldtem a bíróságra beadott és kapott iratokat(mert mondta). Ő feltételezhetően elolvasta az ítéletet és azt mondta hogy fölösleges találkoznunk mert nincs baj az ítélettel. telefonon mondta hogy szerinte a speciális szabály előrébbre való mint az általános(mint a megkeresett ügyvédek 95%-a) amit a nyílt napon talált ügyvéd nem vallott(az általam felvázoltak után). Ez után így nem tudtam az ügyvéddel találkozni mert lemondta a találkozót. Ezután felhívtam a nyílt napos ügyvédet hogy hát sajnos akit ajánlott aszerint nincs igazam és ezért önnel szeretnék találkozni vagy skypon vagy távoli módon könzultálni, amire lebaszta a telefont miután azt mondta hogy ha el akartam volnva vállalni az ügyét akkor elválltam volna...

Új hozzászólás Aktív témák