Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadzone41

    őstag

    válasz #71562240 #8234 üzenetére

    elvi fejlődést nem tudom hogy érted, de azért az tagadhatatlan, hogy technikai fejlődés történt. 50 éve szerintem nem tudtak annyit a hrtf-ről sem, vagy hogy kéne ezt rendesen szimulálni. a mostani top kategóriás fejesek sem régiek, hd800, sr-009, lcd 2/3, hifiman-ek, etc. azért van itt fejlődés, csak bitang lassú.

    vagy ott vannak a különböző komolyabb térhangzás megoldások, mint a beyer fejkövetős cucca, vagy amit a hadsereg vadászpilótái használnak, bár ez nem igazán kapcsolódik a zenehallgatáshoz.

    [ Szerkesztve ]

  • drzozo

    senior tag

    válasz #71562240 #8234 üzenetére

    Azért remélem nem fogsz kerékbe törni, amiért megkérdeztem a HOZZÁÉRTŐK segítségét/véleményét az ügyben, hogy a jobb és újabb egybeessen, megfelelő ár mellett. Mivel kizárólag a laptopos témát követem aktívan nyomon, ezért remélem megbocsátható, hogy nem vagyok tisztában a hifi/hangtechinka fejlődésével. A hasonlat, mint utóbb kiderült, rossz volt, csak szemléltetni akartam, hogy ÉN (tehát szubjektív vélemény) miért gondolom így, hogy az újabb jobb. Mellesleg Deadzone41 is leírta azt, amire én gondoltam. Ergó értelmeszerű, hogy ha valamiben nem vagyok otthon, lehetek tévedésben. De az embert ki lehet oktatni finomabban is, nem pedig úgy, hogy azt érezze, mekkora egy szar ember (amiért van saját véleménye, annak ellenére, hogy az rossz is lehet)... Félre ne érts, nem veszem magamra, mivel biztos tudnék én is olyat mondani, amit te nem tudsz, de azért segítőkészség és segítőkészség között is van különbség.

    Ja, és köszönöm az ajánlatokat! És mivel nem vagyok pesti, sok lehetőségem nem nyílik a kipróbálásra sem, tehát a népítélet által legjobbnak titulált best buy-ra lettem volna kíváncsi. Mivel így is úgyis online rendelés lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák