Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorillaz90

    újonc

    Sziasztok!
    Egy kicsit megizzasztalak titeket :P.
    Nos még anno régen volt egy Pioneer SE-M280-as fejesem. Nem mondom, hogy tiszta volt, de szép basszus volt benne. Mivel ugye ez eléggé olcsó volt, meglátszott a minőségén is. Folyamatosan eltörött a kábel a fenti bemenetnél, mivel véletlenül sikerült rálépnem. Na ezután úgy döntöttem hogy szintet lépek és vettem egy Sennheiser HD 449 típusú fejest. Nos ez úgy kb. másfél éve volt (ha nem több). Azóta 9001x sikerült rálépnem léggitározás (mert imádok léggitározni :D ) közben a kábeljára + egy csomószor át is hajtani rajta székkel. Beszarás mit kibír ez a kábel, viszont a hangzásról ezt nem mondhatom el. Igazság szerint jobban tetszett a Pioneer hangzása, eléggé színezett volt, de izmosabb is. A Sennheiser tökéletes játékokhoz meg filmekhez, de egy izmos basszusgitárt vagy egy trükkös riffet igazán nem ad vissza úgy, hogy bohóckodásra késztessen a szobában :DD. Szóval most ismét szintet lépnék és szeretném, ha segítenétek a választásban a tapasztalataitokkal és a szakértelmetekkel, mivel sajnos nem áll módomban a tesztelésük.
    Ami igazán számítana az a:
    - Jó izmos basszus, amellett szép közép és magas hangok
    - Kényelmes legyen (több órás viselésre szánom)
    - Élvezhetően adja vissza a metál műfajt (elsősorban MetalCore rajongó vagyok, de eléggé kiterjedt az ízlésem)
    - Fület körül ölelő legyen (minimum akkora kagylókkal, mint az elején felsorolt 2 típus)
    - Zárt kialakítású (bár ha nagyon ki kell egyeznem akkor fél-nyitott is lehet
    - Minimum 3 méter hosszú kábel (bár lehet venni hosszabbítót, ha jól tudom)
    - Strapabíró legyen + a kábel is
    - A kábel kihúzható legyen közvetlenül a fejesnél (ha rálépnék véletlenül)
    - Egy kábelos legyen

    Olyan 30 000Ft-tól egészen 60 000Ft-ig is elmennék, ha kell. :)
    Nem kell bele semmi extra digitális zajszűrő meg ilyenek, csak olyan ami tényleg megtáncoltat.
    A válaszokat előre is köszönöm. ;)

    "Nők... Hát, se velük... Ennyi." (Al Bundy)

Új hozzászólás Aktív témák