Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz vbali #35924 üzenetére

    Remélem megnyugtat, a DPP megfelel a céljaidnak. Nyilván LR-ben van még annyi plusz, amit Te legfeljebb a további képfeldolgozás során mondjuk a GIMP segítségével tudsz megvalósítani, de valójában azok a funkciók, amik a RAW-ban rejlő lehetőségek kiaknázására valók, azt a DPP is nyújtja. Szóval használd nyugodtan!!! Én emlékszem arra, hogy 2001-ben milyen szoftvert adott a canon a RAW konvertálásához, hát, az elég siralmas volt ahhoz képest, amit most a DPP tud.

  • Mirman

    őstag

    válasz vbali #35924 üzenetére

    Én sem ebből élek , sőt. A régi "dobozos" többszázezres Adobe árak sosem voltak számomra elfogadhatóak de én mióta az előfizetési csomag van előfizető vagyok. 3965 Ft a lightroom + photoshop ára. Ez 2 ebéd ára. Szerintem a hobbi fotósok nagy részének ez belefér ( főleg hogy ez egy igen költséges hobbi ). De ha más programmal is meg vagy elégedve akkor nyugodtan használd azt csak tudd hogy ez azért egy egyszerűen használható és hatékony megoldás.

    Pici off : Tavaly megpróbáltam lemondani az előfizetést mert épp nem volt gépem . Ez nem úgy megy hogy kattintasz kettőt és kész. Supportal kell egyeztetni chaten ami nagyon szórakoztató volt .

    Én : Le szeretném mondani az előfizetést:
    Support: Megértjük de mit szólna 1 hónap ingyen előfizetéshez inkább ?
    Én : Köszönöm de inkább lemondanám.
    Support : Na és két hónapért ?

    És ez az alkudozás így ment 6 hónap ingyen előfizetésig amiért végülis maradtam . :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák