Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz busman #28338 üzenetére

    Jók a Gree-k. Enyém is 3.5kw viszont egy helyiséget tud lehűteni vagy, ha több helyiségbe kell , akkor ajtóval szemben szereljétek fel, mert az életbe nem keringeti át a másik helyiséget.

    " Én sztem éjjel is járatom,ha nem tetszik neki lehet a nappaliban is aludni"

    Ez is egy megoldás :D

    Én meg jól elcsesztem az ujjam :D Esztergáltam a szalagcsiszolóhoz a görgőket és a szegnyereg tokmánynak a körmös kulcsa lecsúszott és azzal a lendülettel odabasztam a szán prizmájához. Kb. 15 perc után vettem észre, hogy a kisujjam utolsó perce derékszögben megvan hajolva és nem tudom kiegyenesíteni csak úgy, ha a másik kezemmel visszafeszítem, de egyből visszaugrik. 7,5 órát vártam a sürgősségin, de szerencsére nem kellett műteni csak 12 hétig kell sínben lennie, mert elszakadt az ínszalag, ami visszarántja. Mondjuk a doki azt mondta, hogy sose lesz egyenes már, de azért nem derékszög lesz, ha minden jól megy. :)) 1 hét alatt már csak ennyire görbe:

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák