Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    Ma reggel erős hasfájásra ébredtem és amikor már a wc-n ültem egy hatalmasat böffentettem. Ez kimondottan jól esett szinte azonnal elmúlt minden fájdalmam. Pedig már arra gondoltam, hogy veszek be szodabikarbonátot, mert az eléggé jól böfögteti az embert. Hála az égnek nem kellett ehhez folyamodnom. Miután beértem melóba újra elmentem wc-re, de már nem böfögtem.A meló után elmentem a gyerekért a suliba, hát mit ne mondjak jó fajta tanárnénik tanítanak ott. El is gondolkodtam, hogy az én időmben miért vén trottyok voltak a tanárnénik. Persze ők is voltak fiatalok csak pont a szüleimet taníthatták. Az érdekes az, hogy a védőnőm lett az én gyerekem védőnője és nem is öreg annyira még, tehát amikor csecsemő voltam ő akkor kezdhette a pályafutását és biztosan jó bőr lehetett.
    Amikor hazaértem csináltam 12 tojásból hagymás, kolbászos rántottát. Leszórtam piros őrölt paprikával és reszeltem rá sajtot. Finom volt és jól belaktam. Biztosan holnap is fájó gyomorral ébredek és a wc-n böffentek egy jó nagyot. Mert böfögni jó. Na, de ezt holnap bővebben kifejtem nektek. Lehet valami challenge is lesz, amit megkapok ennyi böfögésért...na majd meglátjuk :U
    Most megnéztem a Trónok harcát, hát mit is mondjak eléggé tetszett. Jó csajok vannak benne, meg volt most 2 buzi is az egyik a király és a király feleségének a testvére, úgyhogy Winne neked is tetszeni fog ;]
    Lama voltam sziasztok!

    ui: holnap is beszámolok a napomról

    Na böfff... :U

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák