Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    A Yellowstone-t gondolom senki sem nézi. Óriási hiba! :((( :((( :(((
    Viszont van 2 előzmény sorozata, azzal lehet is kezdeni. 1883 a címe 10/10-es sorozat és 40 évvel utána egy másik előzmény sorozata 1923 Harrison Forddal a főszerepben. A Yellowston-ban meg ugye Kevin Costner. Ha én nem tudok senkit meggyőzni évek óta erről a sorozatról, akkor legalább a szereplők miatt nézzetek bele, akik már azért letettek valamit az asztalra. Az 1883-ban Sam Elliott gondolom nem kell bemutatni ki ő, és egy eddig még ismeretlen csajszi hatalmasat alakít. Aki bele akar kezdeni akkor idősorrendben tegye, tehát 1883-al, ha nem fogja meg, akkor tévedtem, de ha teszik, akkor nyugodtan folytassa az 1923-al /azt még én sem láttam/, és a Yellowstone-ban se fog csalódni. Hozzáteszem olyan képi világ és jó zenék vannak ezekben, hogy már azért érdemes. Ja és akik a gender dolgokra érzékenyek azok is nyugodtan nézhetik garantáltan nincs egyikben sem. Hozzáteszem, akinek bejön az 1883 az készüljön fel egy 10 részes maratonra, mert nagyon nehéz abbahagyni.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák