Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz K1LLMy53Lf #33882 üzenetére

    Közben eszembe jutott, hogy a teljes képhez hozzátartozik, hogy első lejátszóm egy xDuoo x2 volt (~10k-s kategória). Ehhez képest nagy előrelépés volt anno az xDuoo x3. Ergó a kérdésedre, hogy a 10k-s lejátszó kihozná-e a maxot a 10k-s kategóriájú, az saját (szerény mértékű) tapasztalataim alapján: nem.
    Emlékeim szerint anno is megvolt az (piston 3 füles, ~5k-s kategória), hogy lejátszót váltva x2->x3 adott 10-20%ot, az Ostry KC06-tal már érezhetőbb volt a különbség nagyságrendekkel.
    Így én azt mondom, hogy a 10k körüli füleseket egy normális, 30-40ks lejátszó ki tudja maxolni általában. Biztos ad valami extrát, ha 2-300k-s lejátszóra dugod, de kétlem, hogy annyira szignifikáns lenne a különbség.

    Persze azért mindenképpen érdemes szem előtt tartani, hogy nekem nincs annyira sok tapasztalatom és ez szigorúan saját vélemény. Illetve sokminden más is befolyásolja a dolgokat, akár a szinergia (nem lehetetlen, hogy egy kisebb tudású lejátszó sokkal jobban összeillik egy fülessel mint egy 2-3x annyiba kerülő így sokkal jobb kombót alkotnak), akár a hallgatott zenei stílus (vannak zenék, amelyeknek sokkal jobb ha valami alacsonyabb kategóriás fülessel/lejátszóval van hallgatva).
    Én mindenképpen annak a híve vagyok, hogy saját magadnak kell megtalálnod és eldöntened, hogy mi a legjobb, mivel te hallgatod, neked kell, hogy örömet okozzon, nem másnak. Erre pedig nincs más jó recept, minthogy próbálgatsz és döntesz :D (kicsit elkanyarodtam az eredeti témától, sry:) )

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák