Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz bwoay #9142 üzenetére

    Hát igen és mondjuk azért az Oled kijelzőknek azért van nem egy előnye is, és nem is kicsi.
    Én megmondom mi a szitu :))
    Az apple baszik fejleszteni minden téren, ül a seggén és keresi a pénzt, a rajongók meg ezt látva (plusz hogy konkurencia milyen fejlesztéseket eszközöl) elkezd agyalni, hogy az apple miért nem. Aztán lehet addig csűrni-csavarni a dolgokat, amig simán kijön hogy az amoled fos, a tegra semmi különöset nem tud, meg amúgy is, minek nekünk ezek, ha van jobb. :D

    persze megértem,, lehet napsütésben tényleg jobb az LCD. de pár évet adok neki, és olyan OLED-ek lesznek, hogy szépen az apple is váltani fog, mert elvárás lesz, ha még ma nem az...

    ez a sony kurvára tetszik eddig :D kicsit buszma az alja de pont ez teszi stílusossá :)
    erre vártunk kérem :) és végre itt is oled :DD (ez a mániám tom) és ha a hang is olyan lesz, akkor kérem szépen a cowon meg az iriver meg mindenki lehúzhatja, mert nincs hasonló készülékük ilyen minőségben. nem is értem mi van a cowon-nal :/

    az irivert megértem, gyártja az igazi koncepció nélküli majdnem tucatgagyi cuccokat.

Új hozzászólás Aktív témák