Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Bodz #31914 üzenetére

    Hát, azért valami kijelző jó lenne rajta. Eléggé meg lenne tömve, és valahogy látni kéne, mi az, amit épp le szeretnék játszani. Egyébként a 300 ohm-nál a 2*100mW elég barátinak tűnik, a többihez képest! Ugyanez kijelzővel? :P

    kgab01
    Ha valamit meg szeretnék venni, általában elkezdek utána olvasni. Tegnap, mikor megnéztem a Massdrop-os levelet, megörültem. Bár az üzemidő gyenge, de 200$ az nem sok, gondoltam csak van a Head-Fi-n topikja. Van. Nagyjából az utolsó 20 oldalt néztem át, és ezeket ott olvastam. A memóriakártya gond lehet egy nem támogatott típus esetén, ez még ok. De a hangerő "ugrálást" többen is írták, bár az is szerepelt, hogy elvileg az akadozó menüvel együtt egy upgrade ezt javította. Na de akkor is... Ilyenek ne legyenek már benne! Nem azért, de az iPod-ra, mióta nálam van, nem jött szoftverfrissítés, mert nem kell, teljesen jól működik. Jó, persze, mindjárt kapom az ívet, hogy az egy sokkal gagyibb szerkezet ezeknél. De mégis csak szoftverrel működik, és ráadásul jól. Még sosem hibázott, nem fagyott le, nem indult újra stb...

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák