Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ragingspears

    tag

    Sziasztok,

    Van egy Sony NWZ-A818 lejátszóm (8 GB-os), előtte ugyanebből a típusból a 4 GB-os verziót használtam, a kettőt együtt már kb. 10 éve.
    Típushiba ezeknél a készülékeknél, hogy egy idő után rengeteg gyári resetelés után is csak fényévente ismeri fel a számítógép a lejátszót, és akkor is hamar megszakad a kapcsolat a két eszköz között? Emiatt egy ideje már egyáltalán nem tudom kezelni a lejátszón lévő zenéket, törölgetni, újakat másolni rá, stb. Plusz az aksi is már csak néhány óra lejátszást tud teljes feltöltést követően.
    Érdemes, vagy lehet-e ezt egyáltalán javítani?

    Nem vagyok túl bizakodó :D, szóval köszi, ha segítenétek új lejátszó választásában.
    Ami legyen benne: legalább 8 GB hely, de az igazi egy bővíthető memóriájú készülék lenne. Hangzásban és max. hangerőben (!) legalább olyan szint, mint a fent említett Sony Walkman.
    Lossless támogatás (WAV/FLAC elég) nem ártana. Videólejátszás, rádió, képnézegetés, stb. extra egyáltalán nem kell. Külföldről rendelés is OK lehet. 20-30-40ezer Ft-os árkategóriában gondolkodom.

    Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák