Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz bucsher #26924 üzenetére

    Dx90-re meg minek :D

    Hétvégi ámokfutásom kapcsán leszűrtem némi tapasztalatot...
    (vettem 14 nap pénz visszafizetési feltétellel egy X5-öt...vissza is vittem)

    Egy hordozható lejátszónál a hang egy fontos, de nem biztos hogy mindenek felett álló kritérium.
    Amennyiben utcán is használni szeretnénk, úgy a minél jobban látható, kezelhető, kicsi szempontok néha főlé nőnek az abszolúte hangnak...nem arról beszélek, hogy vegyünk sansát AK240 helyett...hanem ha a hang különbség csekély, esetleg egyéni preferenciaként felfogható eltéréseket mutat, akkor az utána következő szempontok bizony felerősödnek.

    Ilyen szempontból azt kell mondjam - most védem Kemcso topikgazda véleményét - az AK100 összességében nekem pillanatnyilag a legjobb alternatíva...kicsi, látható, jól kezelhető...és transzparens hangképű.

    Az X5 egy óriás...minden tekintetben...ha valakinek a méret nem lényeges best buy-ként is titulálhatnám, mert 90 ezer forintos árával szemben a hangja feljebb van...roppant dinamikus (talán nekem már AK után túl is az) megfelelően részletes, nagyon jó térrel és hangerővel rendelkező játékos...
    De b..i nagy...és nehéz és tárcsás és húzza a zsebem...otthoni hordozhatónak ajánlanám fejesekhez is...utcára csak Jetiknek!

Új hozzászólás Aktív témák