Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz DS39 #34154 üzenetére

    az a csillag amúgy nem áthelyezhető?
    Jelenleg nem, egybegyogyitottak a lenyilo Konyvjelzomenuvel.
    Egyszeruen nem ertem azt hogy miert kovetendo pelda a Chrome, mert az Opera is elment abba az iranyba, es biztos hogy az amugy is keves felhasznaloi taborat ezzel is csokkentve.
    Szerintem pont az a szep az alternativ bongeszokben hogy egyediek es mindenki tud valasztani egyeni izlesenek es bongeszesi szokasanak megfelelot. Ahogy latom megy az FF is a butulas utjan, valoban az lesz hogy megvarom a 25-os ESR valtozatot, mert mar a 26-ban is valtoztattak a Download.js-en es igy mar nem lehet visszaallitani mint meg a 25-ben a felugro letolto ablakot, sem azt hogy ne jegyezze meg a letolteseket, vagyis az automatikus letoltesilink torlest stb.
    Elfelejtettem a 26-os alatt hogy megy egy letoltes a hatterben be akartam zarni a bongeszot, persze ezt kaptam.

    Amikor pedig ujra nyitom a 26-os bongeszot magatol folytatja a letoltest, de mi van ha az oldal nem tamogatja a folytatast, kezdhetem elolrol, es max csak lekicsinyitem tudom az ablakot mert ilyen hulye lett.
    Ha jol emlekszem Te is irtad de lehet hogy mas azt, hogy mikent butul a bongeszo. Kar erte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák