Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Hi!

    Idáig semmi problémát nem tapasztaltam a Fox hardveres gyorsításával. De most már 2x is azt tapasztalom, hogy a GPU órajele bennragad 3D-s órajelen és nem vált vissza se pure video; se idle üzemmódba.

    Ha kikapcsolom a fox hardveres gyorsítását, akkor megszűnik és visszaáll idle állapotba. (ergó, bennragadt 3D-ben a GPU; kikapcsolom a hardveres gyorsítást; ilyenkor általában kilépek Fox-ból; indítom és visszaáll idle állapotba)

    Nagyon ritkán, eddig talán ha 2x előfordult. De ugyanez van Fox 11-el és Fox 12.4 bétával is.

    Ami hozzátartozik még az igazsághoz, hogy most nV driver-ből is a legutolsó (nagyon friss) Béta driver van fenn - de úgy rémlik, hogy az utolsó WHQL-el is csinálta.

    Nem tudom, hogy a Fox a ludas-e; vagy nV driver probléma.

    nV oldalról annyit tudtam tenni első körben, hogy beírtam a hivatalos fórumba is (nV hiatalos fórum - driver feedback...)

    Érdeklődnék, akiknek szintén nV kártyájuk van, nem tapasztaltak-e ilyet?!

    Megkérdem majd még itt PH-n a GTX570/580 topic-ban is, akik Fox-ot használnak.

    Egyelőre nem tudom mi a hiba okozója. A Fox; vagy az nV driver.
    Megvagyok Én Fox hardveres gyorsítás nélkül (Flash gyorsítás marad!) csak eddig nem tapasztaltam problémát ezen a téren. Más problémán nincs a Fox-al; se az nV driver-el.

    Any idea?! :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák