Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz TommyGun #25237 üzenetére

    Az nem rossz. Én csak a Motoros Népítéletből szoktam nézegetni a tulajok által - remélhetőleg őszintén - megadott fogyasztási értékeket egy-egy adott motortípusnál. Meglepett, hogy a kis egyhengeres 250-esek többsége eljár ugyanannyi, vagy max. fél literrel több benzinnel, mint én a kis 125-össel. Gondolom, hogy az 5-600-asoknak meg húzzák a bajszát rendesen, mert ott majdnem mindenki 5-6-7 litereket ír, az pedig számomra elviselhetetlenül sok lenne (akkor már megyek a Yarissal kirándulni, az 2 személlyel, megpakolva stabilan hozza az 5,5-öt, és még meg sem ázok rajta. Múlt heti erdélyi körút 2200 km az asszonnyal, negyedrészt klímával is ennyire jött ki.) Mint már írtam régebben, én nem "motorozni", hanem elsősorban "motorral kirándulni" szeretnék, így nem mindegy, hogy a sajnos elég csekély fizumból mennyit tudok megtenni. Pedig nem vagyok különösebben fillérbaßó...

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • -Mosquito-

    őstag

    válasz TommyGun #25237 üzenetére

    Ezen az adaton picit csodálkoznék.. :U Burgman fórumon Tikó 342.5Km (ez a csúcs ott) ment el a K9-es motorral. Ő sportot űz mennyit lehet egy tanknyi benyával elgurulni. Ami tudni illik,hogy K6-tól már 0,5-1L is kevesebbet eszik az Overdrive miatt. Mellesleg,hogy ennyit elgurulj ahhoz kb csigatempóban és egész nap kell közlekedni.. :D De ha jól olvastam ott a fórumon 230-250Km megállsz tankolni.. ;) 3L-el két személlyel nem jár el ez a motor..

    Szerk: 55L a csomagtartó. :B

    DigitiXT

    Bármivel el lehet menni túrázni. Csak az egyikkel kényelmesebb,könnyebb,praktikusabb mint a másikkal. Mellesleg meg tovább is tart a kis cm3 miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Új hozzászólás Aktív témák