Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bardi

    aktív tag

    válasz Topiccsendőr #142984 üzenetére

    Valami 4 hengeres túra sport, sport túra, esetleg a sportmotorok közül amik megállnak 100 ló könyékén, lehetőleg olyat, amin van elöl idom.
    Honda VFR 750, első 800 ami még fogaskerekes vezérlésű (árban mondjuk kiesik), CBR600, bár ez kevés van eladó ilyen áron, hornet, Suzuki gsxf 600, 750, yamaha yzf 600, kawasaski zx6r, zzr600, természetesen nem kizárólag ezek, csak ezek amik eszembe jutnak használtautós meg képesmotoros hirdetéseket nézegetve.
    Kicsit a túraenduro szerűségek is mozgatnak, transalp, tenere, csak eleve terep is alig van, ahol nyugodtan lehetne menni legálisan, meg egyedül az nem túl bölcs dolog szerintem. Márpedig magamat ismerve kipróbálnám.
    Annak amúgy van oka, hogy 1-2 típus képesmotoron jóval olcsóbb?
    Egyelőre kevesebb ember mondta, hogy fokozatosan lépkedjek, mint aki azt mondta vegyek rögtön nagyot. Illetve ültem 500as suzukin, és a 184-es magassághoz hosszú lábakkal annyira nem volt ideális, a 650es banditon kényelmesebben elfértem, az volt az oktató motor.

    csongi: Na pl a kipufogó az pont legyen lehetőleg gyári, bár nem keresgéltem még alkatrészeket motorokhoz, de hasonló szopásba nem akarok belefutni, mint az előző autómmal.

    '92 Honda VFR 750

Új hozzászólás Aktív témák