Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv emberek , tudom nem ide tartozik de nekem fontos ti hogy látjátok ezt a szitut :
    -Eladtam egy gépet múlt héten 09,09-én postáztam , saját költségemen felárasan értékbiztosítva és törékenyként , 09,10-én megkapta a vevő , elmondása szerint aznap nem próbálta ki , másnap jelezte hogy nem tud kicsikarni képet a gépből csak az alaplapi vga-n de nincs is megfelelő kábele hozzá . Mai napon jelezte hogy nem ad képet a vga más gépben sem , átrohantam a postára ott kiröhögtek hogy bármi nemű hibát aznap jelezni kellet volna jegyzőkönyv stb..stb.. 09,10-én és nem 09,14-én !! Minden gépemről alkatrészemről a feladás napján teszt videót készítek amit elküldök a vevőnek , háttérben futó stab - tesztekkel . Nem kibújni akarok bármi nemű felelősség alól de ti mit tennétek mert szerintem az igazi becsületes felállás az a 50-50% szerintem , és pont ezért szeretem csak személyesen átadni a cuccaim !! Más ember véleménye szerint nem én hibáztam , modinak próbáltam írni még nem kaptam választ !! Ötlet vagy tanács jó lenne , nekem és a pici boltomnak fontos a jó hírnév és az értékeléseim !! Thx ... :R

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák