Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Frozen #104 üzenetére

    Nekem is ma jött meg a Spigen Rugged Armor tok és Ez.fit üveg....de érzésre az üveg felülete sokkal érdesebb, mint a gyári. A ceruza húzgálásakor olyan érzésem van, mintha érdes lenne a felület amin húzom. A gyári üvegen sokkal simább érzés volt húzgálni, amit most érzek nem tapasztaltam üveg nélkül :F

    Ujjlenyomatot kezeli egyből, nem kellett újra tanítani

    A frissítés pedig eléggé semmitmondó:

    • Stabilitás és megbízhatóság
    Az eszköz viselkedése javult.
    • Biztonság
    Az eszközt feljavított biztonsági funkciók védik.

    Nephylim13

    Én Membersben próbálkoztam az ajándék tokra rámenni, de ugye 2 lehetőséget kínál. aug 10-ig vásárolt és a hosszabbított aug 11-től vásárolt -> TAB S9 sorozatot reklámoz mindkettő!!!
    Az enyém aug 10. vásárlás kereken és innen lett véve:

    Samsung Electronics Magyar Zrt.Gateway Office Park (tower 1)
    1138 Budapest Dunavirág utca 2.
    Tel.: 4531-180

    A 10-ig vásároltat megnyitva membersben, majd onnan amikor átdob a weboldalra nem lehet TAB-ot választani az eszközöknél, csak Watch-ot :DDD no mondom fasza, jól dolgoznak samunál.

    Megnyitottam a 11-től veziót, itt lehet TAB-ot választani, de ugye a dátum minimum augusztus 11. Gondoltam giliszta a fülükbe, kijelöltem dátumnak 11-et és elküldtem úgy.

    Erre ma visszaírtak, hogy

    "Az általad megadott adatok alapján sajnos nem vagy jogosult a kedvezményre.
    A terméket nem egy, a Promócióban szereplő partnernél vásároltad."

    Szóval rossz oldalán állok valaminek ;]
    Hát igen, nem olvastam a feltételeket, lehet a Samu hivatalos oldala nincs a "partnerek" között, mert saját magának ezek szerint nem lehet partnere, így pedig lófütty :DDD

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák