Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz suste #77370 üzenetére

    Tudom, ezért is érdeklődtem itt is tegnap, hogy vajon mi a helyzet, mi a hivatalos állásfoglalás ezzel kapcsolatban. Sokat gondolkodtunk a cimborámmal tegnap este és úgy döntöttünk, hogy elmegyünk. Később lehet, hogy egy darabig nem lehet.
    Nem sétamotorozást csináltunk hanem inkább egy gyors csapatást. Egyszer álltunk csak meg egy benzinkútnál. Ennyi volt, jöttünk és mentünk. :)

    (#77373) Runner_fxr Ha rezonátoron is gondolkodsz, akkor viszont már kevés lesz a gyári főtengely, legalább is hosszabb távra.

    (#77376) Runner_fxr "Jobb kipuval csak tutultatom, de nem lesz számottevően erősebb, ettől tartanék."

    Hogyne lenne nagyobb... Ahogy SoulReaver is írta, már egy 50-es gépnél sokat dob. :K
    Viszont ha hosszú élettartamot akarsz, akkor egyértelmű, hogy a rezonátor nélküli megoldással jársz a legjobban. Bármilyen jól és jó alkatrészekkel rakod is össze, a rezo miatt lévő állandó magasabb fordulat miatt rövidebb lesz az élettartam.Valamit valamiért, a nagyobb fordulatnak és erőnek ára van.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák