Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Kolondrum #37119 üzenetére

    A másikat 2 éve vettem meg. Úgy hoztam el, hogy be sem indult. A fényezése még ennél is rosszabb volt. Az igaz viszont, hogy minden idom épségben volt. Csak a fejidomon volt egy törés. A festése annak sem volt valami hú de gyönyörű. Nem mellesleg a hátsó féknyeregbe a csőcsavar (mi a hivatalos neve?) be volt ragasztva, mert a féknyeregből kibaxták a menetet.
    Tehát az sem volt makulátlan. Csak a szétszedésnél derült ki, hogy 100ccm-es és nem 50-es. Akkor még nem ismertem a motorkódját sem, meg az egyéb árulkodó jeleket.
    A hengert fúrni kellett, mert látszott, hogy megszorult. Nem is tudta a Tábori teljesen felfúrni, mert akkora nútot karistolt a dugó a hengerfalba, hogy azt már nem lehetett teljesen eltüntetni. Az öreg mondta is, hogy így jó lesz. Jó lett. Meg is indult rendesen, de kb annyit ment, mint egy 50-es. Na jó, kicsit jobban. 70 volt a vége.

    Szóval ebből is varázsolok majd valamit. Úgy fogom fel, mintha egy veteránmotort találtam volna valahol a sufni mélyén jó drágán, de fel kell újítani.
    Pillanatnyi nagy mértékű bosszankodás a részemről, de aztán csak előre tekintek. :) Azért egy kedves üdvözlő üzenetet küldtem az eladónak.
    Inkább az zavar, hogy azért vettem, hogy használjam, de így legalább 2 hét, mire munkaképes lesz.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák