Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazs87

    tag

    válasz szalámissüti #1229 üzenetére

    Szia,

    nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!
    Az unload menüt gyárilag melegíti és hülyebiztosan csak akkor engedi hajtani ha már elérte a hőfokot. Próbáltam kézi üzemben is hőfok kapcsolás (pla-220 párosítással) majd a hőfok elérésekor kifelé hajtani, de az sem ment, beleszakadt az anyag (amit a load paranccsal átfolyattam mert már elegem lett belőle :) )

    A géphez replicatorg-t meg makerware-t adtak. Ott esetleg meg tudod mondani hol keressem pontosan?
    Átlesem mégegyszer a menüt, hátha csak elkerülte a figyelmem

    Az offseteket megtaláltam, bemértem, lefényképeztem, de amint beírtam a gép megkattant. Bármilyen irányban akartam mozogni, mindig csak a z- irányba ment. Csa a default visszaállítás segített rajta.

    A firmwarem régi, hiába dual extruder load és unload menü csak a jobbhoz van :p de replicatorból bármelyiket meg tudom hajtani, valszeg g kódból is.

    A firmwarem átküldeném szívesen, de nem kaptam meg külön , ha el tudnád mondani hogyan tudom arduinoról downloadolni a progit akkor nekiesek. Amúgy nem bontottam még fel, nem is biztos, h ardu van benne.

    A listámon már szerepel egy sealfish-es update, de egyenlőre örülök, hogy így működik.

    Mit tanácsolsz?
    Köszönöm ismételten:)

Új hozzászólás Aktív témák