Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyler8

    tag

    Sziasztok!

    Szükségem lenne a segítségetekre videókártya ügyben, mivel nem tudok dönteni. A prioritás úgy jön, hogy hang, teljesítmény, fogyasztás. Korábban Gigabyte GTX460 1GB, GTX560Ti SOC, és 560Ti kártyákat használtam(mind Giga). Az SOC azért került eladásra, mivel annak a hangját már nem toleráltam, pedig állítólag az se egy hangos kártya.

    Az 560ti-től mindenképp szeretnék valami jelentősebb előrelépést, így 7870/660ti-től kezdve indult az agyalás. Sajnos mint kiderült, a 660Ti "megörökölte" a drága jó flexibilis memória vezérlést, ami nálam kicsit kiverte a biztosítékot( főleg az árát is figyelembe véve). Tehát zöld oldalon maradt a GTX670 amiből az Asus hűtős a PH teszt szerint kifejezetten halk( erről valami tapasztalat esetleg?). A GTX670 fölé már semmiképp nem mennék árban, tehát a GTX680 nem játszik. Ilyen árban viszont már kapható 7970/7950 is, igen ám de ezekből én nem tudok halk verziókról. :F

    Így nálam a kalapba az Asus 7870 v2 és az Asus GTX670 maradt. Ezektől van halkabb? És ha nincs szerintetek a kettő közül melyiket válasszam? A 7870 olcsóbb/kevesebbet fogyaszt viszont Radeonom régen volt és picit tartok tőle, a 670 tud Physix-et :DDD és azért erősebb. Mondjuk lassan jönnek az új szériák és a 7870-el kevesebbet buknék.

    Ami még fontos, hogy a Corsair HX450-es tápot még nem cserélném(elvileg 7970-hez is elég) és prociból valószínűleg i7-3770K lesz a befutó. Ja és fullhdra kell minél nagyobb élsimításhoz/grafikára.

    Elnézést a hosszáért de nem egyszerű a helyzet. :U

    Előre is kösz ;] :R

    ► borders are made for the dumb ◄

Új hozzászólás Aktív témák