Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz kolopele #166300 üzenetére

    Pontosan!

    Én, barátom, 51 éves vagyok már, és ugyan ez nem (csak) kor függő, de én is imádom teljes pompájában nézni, azt amit épp játszok, sokkal inkább ez izgat, mint a csillió fps...ha van mindenhol 60fps-em...hát az nekem elég, de a látvány legyen pompázatos. Input lag nem szempont semennyire, viszont a grafikától fossam le a bokámat, legyen olyan szép!

    De hiába a multi, ott is pl. a Battlefront II, a BF 1, a BF V, vagy akár a COD MW...nálam ott sem szempont az input lag, mert ÉN KOCAGÉMER vagyok, ha elvernek jól, elvernek jól...(most nem is akarok kitérni, hogy akkora egy retek csalók is vannak mindenhol, akik 200 méterről fejbelőnek kis pisztollyal). Én kimaxolom a grafikai settingset, V-SYNC on a 60Hz-es moncsimon, és kalap kabát.

    NEKEM...ismétlem NEKEM ez így szép is és jó is. Az én szintemhez multizni is tökéletes.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák