Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuSSPP

    csendes tag

    Sziasztok,

    A fórumot olvasva arra jutottam az ajánlott TV-m a TCL 65C728-as, kérdésem hogy közben felmerült egy használt még 2 év garanciás Sony KD65XH9096 (kb ugyen ebben az árban). Eredeti árakból nem indulnék ki. Képminőséget tekintve jobb vétel a Sony?

    +1 kérdés ha Telekomtól gondolkodnék ( a 0-ás hitel miatt ) a Philips 65PUS8506 vagy 1-el kisebb Philips 58PUS8506 A két fenti TV-vel párhuzamban az IPS panel miatt megalkuvóbb döntés lenne képminőségben.

    A kérdésekre a válaszok
    1. Tévére szánt összeg, forintban? - 300.000 HUF
    2. Mire használnád leginkább? Filmnézés, TV-zés, Sport alkalomszerűen
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? - 65" (5m) nagyobb nem fér el, meg összegbe sem fér bele most.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? - Többnyire este sötétben, vagy alacsony fénynél.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? - Szemből
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) nincsen extra ígényem a tartalmakat NAS-ról használná.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) - nincsen extra ígény
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Falra szerelném, így mindegy
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) nincsen preferencia
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) nincsen
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? - mindkettő szóba jöhet

    A segítséget előre is köszönöm.

  • CactuSSPP

    csendes tag

    válasz rainman72 #70090 üzenetére

    Köszönöm a választ, a Sony-ra szavaztam volna én is, viszont 3 év MM garival van 1 éve vásárolva, ez a kisebbik gond, a doboza nincsen meg, és itt szerintem el kell engednem, mert már a hazaozás is necces, de ha gari ügyintézés lenne, véletlenül az még neccesebb.

    Mindeközben találtam egy ilyet: https://euronics.hu/televizio-led-tv-oled-tv-qled-tv/philips-70pus853612-70-4k-uhd-smart-tv-p260919 - és mivel ez is VA mint a kisebb, ha az asszony meggyőzöm, hogy nincsen túl nagy TV akkor ennyiért úgy gondolom ez jó vétel, az ambilight-rt cserébe engedve kicsit a kép minőségből a másik 2-vel szemben.


    Köszönöm az infókat még egyszer

Új hozzászólás Aktív témák