Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz yvsmad #85464 üzenetére

    "Pl egy gombra tették a hangerő növelése, csökkentése és némítás funkciót, aztán amikor sokadjára elnémul a tévé, amikor hangosítani akarom, akkor kissé szóbajön a tervező néhány felmenője."

    Akkor ez lehet a 40 év használatból adódó megszokás és user error, mert emlékeim szerint Én egyszer sem bénáztam ezzel. "Megértettem", hogy több funkciós gomb, amit nem csak "befelé" lehet - kell nyomni.
    Megy TV csatorna is, de Digi rendezés szerint. 10-15 év távlatában ez is a legtermészetesebb dolog, hogy 1-es csatorna M1, aztán M1 HD, M2,..........RTL, TV2,........de megint elértünk a megszokáshoz. Néha nézem, de nem rendezem át és főleg nem használom az LG remote-on sem a számokat (szóval nekem feleslegesen veszi el a helyet) mert a ha TV, akkor quide gomb (hogy lássam, min mi megy) aztán fel-le.......

    Harmadjára írom le (többet nem fogom): Ez, vagyis egyéni távkapcs preferenciák alapján nem ajánlunk TV-t! :(((

    #85465yvsmad: Nincs probléma, csak neked a problémád, de ezzel el is értem a végére...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák