Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mateosz

    aktív tag

    válasz Mateosz #65327 üzenetére

    Végülis TCL C725-ös lett a kiszemelt, ha még van, akkor 55"-ban.

    Voltam benn MM-ban (Pécs) élőben megnézni a TV-ket (méretre is, meg első benyomásra is). Alaposan megnéztem őket, volt Samsung sziget, Sony, Lg, Philips, stb. Alaposan körülnéztem, és észrevettem, hogy a Hisense szigetnél 2 TV pont fel van cserélve. Egymástól 2,5 méterre voltak, és a padozatra nyomtatott nagy szöveg és típusnév pont a másikra illet (a kis táblácska az adatokkal és az árral, az stimmelt). Meg is szólított az egyik eladó, hogy segíthet-e. Mondtam, hogy "a Hisense TV-k érdekelnének" (TCL nem volt kiállítva), "nem is tudom, hogy ejtik, hiszensz, vagy hájszensz?" Mire ő: "Én csak ajtótámasztéknak hívom." (mindezt fapofával). Azt is mondtam, hogy épp fel van cserélve két típus, pont egymás emelvényén vannak. Persze ezzel már mit sem törődött....

    Ügyfélként, potenciális vásárlóként hihetetlenül szarul esett ezt hallani. :(((
    Azt meg se kérdezte, hogy milyen felhasználásra keresek TV-t.... :(
    De elkezdte darálni, hogy a Samsung 7000-es model mennyivel minőségibb....

    Természetesen volt ott másik eladó is, ő normálisnak tűnt, de ilyen első mondat után ha minden TV-re 50%-os akciót hirdet, akkor se vettem volna semmit.

    *** Be prepared! ***

Új hozzászólás Aktív témák