Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kivlov #71392 üzenetére

    Nekem C7 v2 van... most ugye a C7 v4 vagy már forgalomban.
    A lényeg, hogy a C7-nek van saját topikja de az elég üres, mert kvázi probléma mentes, stabil eszköz. Ezért is szokták ezt is itt ajánlani.

    Ha volt TP-Link-ed, és elégedett voltál.... és csak egy sima' kis panel lakásba (1 routeres lefedés, kis területre) kellett volna egy utódot nézni... és lett is volna kereted a szóba jöhető C7-re, akkor a C7-et vettem volna.
    Felette/mellette szóba jöhet az Asus AC66U B1, ami jó árra süllyedt le az utóbb fél évben.
    C7 66U B1 között döntöttem volna... és még sokan mások. Hiszen a kinézett ársávban főleg ez a 2 játékos van, ami ami normális.
    A topik erre is jó, hogy ilyen vásárlást könnyítő kijelentéseket tudjál olvasni. A dőlt betűs részekhez hasonlóakkal van tele. A topik sokak szerencséjére elég unalmas olvasmány, mert kb. 6-8 router van ajánlva az adott ár vagy elvárás alapján. Ez pedig óriási segítség azoknak akik nem értenek hozzá.

    A konkrét router vagy hálózati problémára 3 megoldás van, de egyik sem ebben a topikban:
    -a router(ed) saját topikja
    - hálózatos topik
    - router gondok

    @frankdelgado részére szintén a fenti 2 link javasolt...

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

  • silvergod

    őstag

    válasz kivlov #71392 üzenetére

    nálam is egy 1043nd-t váltott az 1300g+

    Már a beüzemelés sem olyan egyszerű mint egy TP-Link esetében hiszen ahogy azt jelezték is valóban szinte minden beállítás után elég sokat kell várni mire aktualizálja azokat és mehet tovább a további beállításokra az ember.

    semmivel se rosszabb mint a tp felülete, sőt szerintem sokkal részletesebb és magyar,és nem kell többet várni vele mint a tp-nél,nálam biztos nem kellett...de ahogy írtad is egyszer belövöd és megy.

    majd a c7 ről is írhatnál részletesen mi a tapasztalatod vele,minden téren..hátha lecserélem ha annyival jobb :)

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

  • MaCS_70

    félisten

    válasz kivlov #71392 üzenetére

    "Wake On Lan nos ez az amit egyetlen Asus router sem tud távolról az interneten keresztül felébreszteni a rájuk kötött számítógépet"

    A gyári AsusWRT-ben ezt nem szoktam nézegetni, de az nagyon nem igaz, hogy egyetlen Asus router sem tudná a WoL-t. A Merlin / HGG fw tudja, és működik is. Az már persze más kérdés, hogy nem mindegyik Asus routerre megy fel, így az 57-esre sem.

    De ha valaki használ gyári AsusWRT-t, kérem, nézzen már rá, hogy a Hálózati eszközök (legalsó menüpont a bal oldalon) oldalon van-e "Ébresztés LAN-ra" fül.

    Egyébként szerintem sem lassabb az Asus konfigurálása, mint a TP-Linké.

    MaCS

    UI: Az Asus magyarítása pedig a zenekar óta szerintem is rendben van, én egyáltalán nem látok benne zagyvaságot.

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz kivlov #71392 üzenetére

    Amiket leírtál, mint követelmények, lehet, hogy
    elkellene gondolkodni egy rendes router választásán.
    Olyanon, amit tényleg szabadon állíthatsz be, és nem ragaszkodik, pl,
    ahhoz, hogy csak a 21 esen lehet az ftp.

    Nyilván ezek az eszközök, nema dugjuk be, és majd megy kategória.
    És árban sem az alsó szegmenst ismeri.

    (#71400) Zsohi

    Közepes méretű családi ház, alagsorral, gipszkarton falakkal.
    Oda egy AP szinte kizárt, hogy elég legyen.
    Szintenként legalább egy.

    Egy stabil, jól működő routert szeretnék amit előreláthatólag nem kell cserélni még jó néhány évig, mert már igen csak tele a tököm azzal, hogy 2 évente "elhasználódnak"...

    Hát a jó és az olcsó, nem műkődik egyszerre.
    Mit gondolsz, miért nyiffan ki ? Azért, hogy vegyél másikat.

    (#71411) mate0117
    A megadtad a kérdésedre a választ, hogy hol kell keresni, hiszen neked rendes routerre van szükséged.
    Az általad említett 2 gyártónál nézelődnék én is.
    Miért is fontos annyira az upnp ?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák