Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz TeeJay #66546 üzenetére

    "a RAM amúgy is azért van hogy használja nem? vagy az jobb 80%-a szabad? attól gyorsabb lesz a vas?"
    Ebben igazad van, csak épp, ha hozzá akarok adni még egy feladatot, akkor már erősen töri a fejét a vas, és igen, ha van szabad memória, akkor egy új parancs végrehajtása kevésbé megterhelő neki :K

    "kétlem hogy az Asus gáz lenne"
    Igazad lehet, a fent leírt sok minden nem bug, hanem feature! :R

    (#66548) Multibit
    Az USB 3.0 nem létszükség, HA lesz NAS-om, viszont nem hiszem, hogy 2018-ban olyan hatalmas elvárás volna egy ilyen port egy routeren, de lehet az én elvárásaim túl magasak egy 30eFt-os cucc esetében? :F
    A switches észrevételt köszönöm! :R Ezek szerint megint a könyvelés határozta meg, hogy a mérnökök mit tehetnek a termékbe, mint azt már oly sokszor... :W
    A netem pedig digis, de ez az én szemszögemből irreleváns. Nem a netem akarom 100%-ban kihasználni (arra lehet egy Xiomi router a gearbestről is elég volna), hanem minőségi előrelépést szeretnék, hogy kevesebb idegsejtem pusztuljon el egy-egy film letöltésekor! :DDD
    Tudom-tudom, ne töltsek le filmet, de mentségül fel tudom hozni, hogy a nagy részüket megnéztem moziban még az első héten... :B

    Szerk.:
    Ezt a sok smile-t pedig azért rakom be, hogy érzékeltessem, hogy nem Nektek akarok beszólni, és köszönöm a tudásotok megosztását! :R
    Igazából a termékekkel van bajom, de lehet én vagyok a hisztis pi... :U

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák