Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hehehe

    csendes tag

    válasz #67688960 #851 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat.

    Kedves gog!
    A DVD kép felbontásával tisztában voltam, ám ezt a fajta átszámítást nem tudtam.
    Igen a digitális bemenet az tényleg fontos lenne mert PC-ről játszanám a filmeket.
    Talán nem lesz zavaró annyira a szélesvásznú filmeknél a kép alján és tetején látható fekete sáv. Ha 16:9 natív képnél néznék egy némafilmet akkor ott a kép jobb és bal oldalán lenne látható ugyanez a jelenség. A filmjeim legalább fele 4:3 képarányú (animációs munkák ill.némafilmek, stb).
    A nagy képméret érdekében ennyi kompromisszum számomra belefér.
    Ezt viszont nem igazán értem "...vagy torz lesz a kép". Megkérnélek rá röviden írd le mit takar ez a jelenség.

    Kedves tosfan!
    Utána néztem a gépnek! Remeknek tűnik, gog is egy 800x600 felbontású gépet ajánlott.
    A SP1 nagyon szimpatikus megoldás, a 6 szegmenses színkerék fontos (ezt tudom, elolvastam szinte minden hozzászólást ezen és más fórumon :K ), az izzó élettartama elég soknak tűnik.
    Mint mondtam eleinte valami ilyesmire gondoltam, de aztán a sok információ, a bőség zavara eltérített. Nem szerettem volna egy nagyon jó kis projektoron úgy nézni a dvd-im, hogy a kevés jel miatt maszatos legyen a kép... és aztán kezdhessem újra a gyűjteményem beszerzését valamilyen HD-s formában...
    Most ez a megoldás jónak tűnik...
    Elmegyek egypár filmmel a tarsolyomban kipróbálni valahol egy ilyen SP1-est, vagy valami hasonlót..
    Vásárlás után pedig írok a tapasztalataimról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák