Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csucsotke

    aktív tag

    válasz LógaGéza #10328 üzenetére

    Soha többé tintasugaras. Ritkán nyomtattam, időnként,havonta de lehet hogy néhány hónapot ki is hagytam. Majd egy 30 oldalat, aztán megint szünet. Közben egy-egy oldalak, szüval otthoni felhasználás. HP photosmart, valami b2020. Olyan ütemben száradt be, hogy állandóan vásárolhattam az eredeti HP fekete tintát(4000ft), mert csak fekete-fehérre használtam. Szerintem olyan 40 000-et eltapsolhattam a (nyomtató ebből 20 000) körül az egész mókára. Ebből sikerült olyan 300 oldalat kihoznom, és vehetném az újabb tintát, mert nincs időm töltögetni a hamis tintával, meg karbantartani, pepecselni, nem hobbi nyomdász akartam lenni, csak nyomtatni. Szóval vállalhatalan az egész a beszáradás miatt. Ráadásul most szkennerem sincs, mert nem fogom azért kerülgetni azt a böhöm nagy dobozt, szóval szkennert is szigorúan külön ajánlanám mindenkinek, aki tapasztalatlan a nyomtatóhasználat terén. És jól gondolja meg mindenki kellenek-e a színes képek, vagy nyomtat párszor, aztán megunja, mert drága és értelmetlen kiadásban lesz része. A lézer fekete-fehér meg ugyebár nem szárad be.

Új hozzászólás Aktív témák