Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz Sk8erPeter #2647 üzenetére

    Azt már nem mertem oda írni, hogy összezavarás céljából linkelem be Neked a cikket. :DDD Ugyanis épp előtte olvastam, hogy több negatív tapasztalatot hallottál vissza a PB-kről, itt meg ugye az egyik legjobb ár/érték arányúnak ítélik meg. :)
    A lényeg, hogy szerintem az itteni hsz-kből letudod szűkíteni 5-6 gépre a kört, amelyek talán szóba jöhetnek. Ezek után mindenképp ajánlott elmenni egy nagyobb bótba, megtapogatni, emelgetni, hallgatni, stb. a gépeket. (bár ez régebben valami akadályba ütközött volna Nálad, ha jól emlékszem).
    Én pl. nem voltam hülye a hétvégén megnézetem ezeket a gépeket a boltjában... Érdekes volt... Túl sok különbséget nem tapasztaltam. Pontosabban az egyiknek pl. szebb volt a képe, a másik hangos és meleg volt, a harmadiknak bűn rosszak voltak a gombjai, stb...
    A legtutibb ha inkább Te is megnézed személyesen az ajánlottabb notikat.

  • pumukli23

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #2647 üzenetére

    Anno egy tm81es volt nálam pár napot, aminek ugyanaz a háza mint az f40esnek, csak más a fedlap. Ott én nagyon meglepődtem, hogy egész jól össze van rakva az árához képest.
    Közvetlenül nem volt alkalmam összehasonlítani a dellel. Lehet, hogy az n5010est csak azért tartom "kevésbé jó minőségűnek" mert elvárnám, hogy egy rendes nagy múltú gyártó ne a minőségen spóroljon.
    Ha van lehetőséged valamelyik médiás fukarkodós áruházban összehasonlítani őket, az sokat segíthet (talán a westendben találsz belőlük..de csak tipp)
    Természetesen a dell 3 éves garanciája nem utolsó szempont, ha találsz ennyiért elfogadható gépet (min p320as amd), szerintem vedd meg, ha nem fogod állandóan hurcolászni.
    Akármelyiket választod, egy minőségi táskára mindenképpen beruháznék, itt a fórumon is van olyan, aki árul ilyeneket használtan elég jó áron (gyári hp, dell stb).
    üdv :)

Aktív témák