Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    addikt

    Sziasztok!

    Jelenleg egy ezeréves Acer K222HQL borzalmat használok, ezt mindenképp fontos tudni elöljáróban. PC csere lesz, az ezeréves 1050Ti+I7-3770 nyugalmazódik.

    1, Mekkora összeget szánnál a monitorra?
    Tudom, hogy a minél olcsóbb nem összeg, de mégis ez a vezérfonal. Belépőszint. Nem célom 3 ezer forintot megspórolni ha van valami best buy, de minél kevesebbet költenék rá.
    2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged?
    Full HD elég lenne nekem, nem izgat a 144hz és miegymás. A nagyobb probléma az, hogy olyan asztalom van, amire talppal együtt 400mm / 40cm-nél magasabb monitor nem fog beférni.
    3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED)
    Azt se tudom, a mostani milyen. A fekete szürke, a színek fakók :DDD
    4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat?
    Mindegy.
    5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb)
    Általános + néha 1-2 játék, semmi komoly.
    6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged?
    Remélhetőleg egy ASUS GeForce RTX 4060 8GB Dual OC Edition videokártya (DUAL-RTX4060-O8G) lesz
    7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,KVM switch, jack 3,5mm, stb-stb)
    Az alaplap valszeg egy ASRock B550M Pro4 lesz, nem tudom, melyik az ideális.
    8, Fontos számodra a HDR funkció ?
    Nem.
    9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel?
    Hagyományos
    10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható?
    MIndegy.

    Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni! :R

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák