Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoilDwen

    csendes tag

    Sziasztok! Új vagyok itt és mobilvásárlás előtt állok. Két telefon között filózok: Samsung Galaxy Ace 2 vs. HTC One V. Szinte 50-50%-on állnak. A HTC-ből hiányolom az előlapi kamerát és a DNLA-t, a Samunál meg az ICS hiányától tartok... Szerintetek melyik a jobb vétel? Mindenképpen előfizus T-mobil lesz.

    Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

  • NoilDwen

    csendes tag

    Alapvetően azért váltanék, mert az x10 mini pro-m kijelzője már nekem is kicsi, amúgy még azzal is eldöcögnék. Wifi, gmail,net, ebook olvasás (néha, ha unatkozom-az x10 mini pro-n is ment), játék nem nagyon (x10 mini pro-n vhogy nem élvezhető), zenét inkább mp3-on hallgatok, h ne nyírjam az akksit,iskolai cuccok(diák, word, pdf olvasgatás buszon), egy jó naptár funkció, h ne kelljen 5-6 helyre jegyzetelni, egy jó feladatok funkció...Szal' ilyen mindennapos kisegítőnek keresek telót.
    Kb. ennyi

    Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

  • NoilDwen

    csendes tag

    Nekem most az van. Én váltok, de mint leírtam csak a kijelző méret miatt. Netezni ellehet vele, de egy nagyobb kijelzőn sztem élvezetesebb. Nem akadnak a dolgok, nem sokat gondolkodik. 2.1 van rajta és nem frissítik, szal' kicsit old style.Amúgy nem lassú a telefon,de az android miatt egy csomó dolog, (pl. Sd kártyáról való progi telepítés) bukik.Amúgy nekem még most is bejön a design is, de ha rám hallgatsz, akkor inkább az újabb verziót veszed meg, vagy is a SE Mini-t, ha mindenképpen ilyen kell. Nagyobb kijelző, jobb HW,stb.

    Alcatel 301 One Touch > Nokia3410 > Samsung SGH X 660 > Nokia 3310 Classic > Samsung E250 > Sony Ericsson K800i > Nokia 5800 > Sony Ericsson X10 mini pro > Galaxy S advance > Sony Xperia P > Sony Z1 Compact > S6 Edge > S8+ > S10+ > S21FE > Iphone 13 pro > S24U

Új hozzászólás Aktív témák