Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooti

    csendes tag

    válasz RAZR_v3 #50171 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!!
    Én sem találtam alternatívát eddig - viszont most a sajátom elkezdett meghalni (pl. a menü egyes pontjai kezdenek elérhetetlenné válni: a híváslista sem a gyorsgombbal, sem a menüből nem mindig érhető el, stb), így egyszerre sürgősebbé vált a kérdés.

    Erről http://www.jofogas.hu/csongrad/Nokia_6303i_classic_gyari_fuggetlen_mobil_ujszeru_allapotban__45018047.htm?first=1
    mi a véleményetek? Egy tényleg hibátlan, újszerű állapotú, eredeti ilyen készülékért megadnám ezt az árat is, de itt a jófogáson még annyi referencia sincs, mint a vaterán vagy itt az aprón... Hogy és mit kellene/lehetne ellenőrizni?

  • jooti

    csendes tag

    válasz RAZR_v3 #50171 üzenetére

    Sikerült is beszereznem egy egész jó állapotúnak látszó tartalék 6303i-t - mindenkinek köszönöm a tippet!
    Egy lényeges kérdésem lenne még: az akku.

    A saját 6303i-mben kb egy éve kezdett meghalni az eredeti gyári akku. Egy-egy telefonálósabb napot már alig bírt végig, de kettőt sermiképpen sem, tehát minden nap tölteni kellett. Mivel az utángyártott akkukkal a korábbi Nokiáimban is volt már gondom, most gyári új, bliszteres, hologramos BL-5CT akkut rendeltem bele, bár tartottam tőle, hogy a polcon állástól már ez sem lesz az igazi. Sajnos így is van: a vadi új akku pontosan azt tudja, amit az eredeti sok év használat után... Minden nap töltő.

    Nincs tippetek, hogy melyik gyártó csinál még friss, és jó minőségű ilyen akkukat? Melyiket ajánlanátok? Sokat dolgozom terepen, amikor kifejezetten problémás a telefont töltögetni. Az eredeti akkuval eleinte egy hétig is elment a 6303i, napi 4-5 öra telefonálás mellett is... Melyik akkutól remélhető még hasonló?

Új hozzászólás Aktív témák