Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Carasc0 #42686 üzenetére

    Igen az iPhone rendszerének optimalizáltsága teljes megelégedéssel tölt el, de azért ott is kell jailbreakelni, meg a 2G-re felerőszakolni az iOS 4-et. Szóval ha úgy akarod használni mint egy droidost, akkor szenvedsz kicsit. Egyébként meg borzalmasan zárt a rendszer, semmibe nincs beleszólásod, meg multitaskolni se tud úgy mint az emlegetett rendszerek.
    iOS definícióm: PSP rendszer. Jó játékok+webböngésző. A többi mellékes. (most nem a navigációra vagy az office-ra gondolok, hanem a szabhatóságra, külső bővítésre)
    Ezért mondom, átlagembernek óriási ajándék az android 2.2+. Csak hardveres oldalon bosszant, hogy többet tud SOKKAL mint amennyit a rendszer enged kiaknázni. Jelenleg nem tudnék jó telefont mondani. Vagy kínlódni kell vele (N900). Vagy nincs supportja (emlegetett rendszerek). Az androidtól én ezt a teljesítményt, és elsöprő sikert sem vártam, hatalmas bravúr a jelenlegi teljesítmény. De attól még alapjaiban téves elképzelés. Mondhatni szarból várat esete. A droid 4-es HW gyorsítása segít valamelyest, de azért ez nem minden.
    Szerintem maradj a droidnál. Egyelőre a support legyen a lényeg, az meg van gyártói is közösségi oldalon is bőven. Aztán majdcsak lesz alternatíva, vagy kiadják a java alapú windowst, és a java alapú linuxot, majd pedig mindenki elfelejti milyen volt az optimalizált rendszer. Jópár funkciót hiányolok a symbian/maemo5 párosból amit hordok, de a számítástechnikában kicsit is érdeklődők rácsodálkoznak a 200grammba zárt számítógépre. Ja, a fogyasztás se nagyobb üresjáratban, vagy zenehallgatáskor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák