Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schlaci

    csendes tag

    A minősítésed pontatlan: nem agresszivitásról van szó, hanem csalódottságról – annak adtam hangot. Nem kevés munkával két hosszú bejegyzést tettem közzé. Számtalanszor átrágtam a leírtakat, mielőtt közzétettem őket. Ha végig olvastad volna, azt is észrevehetted, hogy még a fogalmazásra és a helyesírásra is gondosan ügyeltem. Négy típusról olyan ismereteket tettem közzé, amelyeket csak alapos megfigyelés és hosszas használat után tud összegyűjteni az ember. A leírásokban, tesztekben ilyeneket nem találsz. A négy típus közül három ma is kapható, tehát a jövőbeli vásárlóknak segítséget nyújtottam ezzel. Erre mi történt? Egy valaki olyan Xiaomit ajánl, amely nem becsukható, a fényképe alapján nem vészhívó gombos, stb., egy másik illető pedig olyan Beafon telefonokat, melyek nincsenek neki, így ő is csak tippelget. Ezek talán nem is kaphatók nálunk magyar nyelvű menüvel és kezelési útmutatóval. Ennél már az is jobb lett volna, ha senki nem ír semmit. A csalódottságom tehát abból fakad, hogy nem olvassák el figyelmesen azt, amit írok, nem arra válaszolnak, amit kérdezek, a válaszok mögött nincs megalapozott ismeret. De úgy látszik egyesek kényszert éreznek arra, hogy olyankor is megszólaljanak, amikor nem kéne. Ez számtalanszor előfordult már, és nem csak ezen a fórumon. Sajnos a csalódás is.
    Ami kimaradt a bejegyzéseimből: nem hangsúlyoztam ki, hogy az említett kifogásokon túl a többi jellemzőben jóknak bizonyultak az említett telefonok. Pl. a PEAQ, amely a Media Markt saját márkájú telefonja, bármennyi zeneszámot tud kezelni, és egyedül ennek tökéletes a vészhívó rendszere: egyszer kell csak benyomni kicsit hosszabban a vészhívó gombot, és akit s hívás elér, annak a zöld gomb benyomásán kívül semmi mást nem kell tennie. Az az mégis: bele is kell szólnia a telefonba.

Új hozzászólás Aktív témák