Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz zsolt501 #53898 üzenetére

    Szia!

    Igazad lehet. Nálunk a klímások a kültérinél, ami erkélyen kívülre lett felszerelve, az erkélyen kívüli ~ 1 méter hosszú csöveket, a hálózati és a vezérlőkábelt alufóliával is körbetekerték még, egészen a kültéri bemenetig ahol az a védőfedél van. Erkélyen belül a kábelek és a csövek természetesen csatornázva vannak.
    Jó UV védelem lesz remélem.
    Nem egyforma a munkaminőség meg a szerelők sem.
    Ez a lakó amikor nálunk szereltek, lejött és felhívta a főnököt (Ő is itt volt éppen) egy árajánlatra, de aztán nem azt fogadta el hanem egy olcsóbbat. Mint kiderült utóbb, mert megkérdeztem, spórolt 12 ezret, de a falat azt szépen kiütötték nála az 50 es fúrószárral Kereshet majd valaki szakit aki befoltozza. Mondjuk nem is valami hozzáértően fúrtak, nem is kérdés, hogy amikor átért a fúrószár, a fal túloldalán kiütött egy tenyérnyi darabot. Hozzáértő és tapasztalt (fúrtam én is párszor már) úgy fúr át egy 12 centis panel falat, hogy ha kábé félig átfúrta, akkor fúrószárat kihúz, az 50-es lyuk közepén egy hatos szárral átfúr egy átmenőt, akkor már látszik a túl odalon a lyuk közép, mert ott a hatos átmenő lyuk, és onnan a fal másik oldaláról jön vissza az 50-es szárral átfúrásra.
    Nálunk így csinálták.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák