Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    Én meg maradok. Anno, több, mint 2 éve kaptam nagyon hasznos infókat itt. A klímámmal nagyon meg vagyok elégedve (igen japán, nem sokkal került többe, mint egy másik, de fűtésre használom, így nekem nem mindegy). Most bővítek, mert kényelmes vagyok, nem szeretek fát hasogatni, hamuzni (más lehetőségem nincsen). Őrült gondolatként megfordult a fejemben mobil klíma is, de "felvilágosítottak" szakértőbbek. Majd körbejártuk a témát és így tudtam ismét felelősen dönteni. Olyan - igaz lényegesen többe kerülő - klíma (Fujitsi LTCA09) lesz, ami a ház másik felét vígan befűti. De lényegesen kevesebbet fogyaszt (nekem ez sem mindegy), akár -20© hőmérsékleten is meleget varázsol, no és remélhetőleg megbízhatóbb, mint egy noname klíma. Tapasztalataimat eddig is megosztottam, ezután is ha felnézek ide, meg fogom. Ha másnak nem jön be a japán, vagy a drága, az ő dolga persze, de nem feltétlen van igaza. Mint olvashattam is itt: van Trabant is, meg Ferrari is, meg közbe még jópár fajta autó (akár japán is), mindenki döntse el, mit enged meg a költségvetése, de ne legyen már egyforma, mert úgyis benzinnel megy.

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák