Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz aclandiae #11961 üzenetére

    Tehát kezdeném a végéről:

    A Liet verzióról semmit nem tudok, bár szerintem maximum olyan 3k különbség lesz az Advenced és a Lite között.

    A mostani CM 690 vegyes árakon megy, láttam 15k-ért, de volt 13k-ért is hirdetve, és ez még nem jelenti azt hogy viszik is, tehát manapság nem sokat ér.

    Szerintem te már maradnál a márkánál, ezért nem is ajánlgatok, különben pedig a LanCool K58-at ajánlottam volna.

    Most a 932-nek jó ára van, többen mondták hogy ha elfogy a mostani szállítmány, visszaugrik az ára. A CM 890 Advenced-nek pedig be van betonozva az ára, mikor kijött, akkor is enni volt, egy ideig biztos nem fog változni. Mindkét háznak van előnye és hátránya, a HAF széria számomra csicsás, viszont hűvösen tartja a belsőséget, és elég halknak is nevezhető. A 690 II pedig megint egy jó konstrukció, bár az ára nem épp kedvező. Tehát ha el bírod viselni a világító piros ventit, és hogy egy lyukacsos batár lesz a társad, akkor a HAF a jó választás, ha egy exkluzívabb házra vágynál, akkor az új 690-es a te házad.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák