Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz Pyttawrx #2755 üzenetére

    Azért, mert nem relevánsak, számomra nem fontosak. Nekem azokra az infókra van szükségem, amiket kérdeztem. (De mindjárt válaszolok alább.) Ez inkább ilyen "mit gondoltok ezekről a gépekről + a kérdéseimről?" érdeklődés, nem kell hajszálpontos ár-érték bestbuy. Olyan, mint amikor az autós topicban megkérdezik, hogy jó motor-e a PSA 1.6 THP, és mondják a kérdezőnek, hogy nem, az messziről kerülendő. Én egyszerűen nem követem a laptopokat, nekem Latitude E6410 van, és addig használom, amíg szét nem esik. Tudom, hogy azóta már sok minden változott, nem szitokszó a Fuji, Acer, mint régen.

    De akkor a kérdésekre:
    1. Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Most.
    2. A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Nem releváns.
    3. Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Office, Internet, filmnézés (Youtube, HBO Max stb.).
    4. Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15", mindegy, hogy fényes vagy matt, amelyiknek színhűbb a képe. Minél jobb panel legyen benne (ha jól tudom, az IPS jobb). Felbontás nem érdekel.
    5. Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Nem lesz hordozva. Vagy csak minimálisan.
    6. Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win10.
    7. Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    Ezek adottak (SSD van mindegyikben, és nekünk bőven elég RAM.)
    8. Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    HDMI (vagy valami olyan digitális kimenet, ami átalakítóval HDMI-vé konvertálható). Jó lenne fémházas, feleségemnek "az tetszik".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák