Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz szoki007 #13307 üzenetére

    "hogy mit vegyek ami nem 15k de nem is gagyi"

    Csak olyat tudsz venni (a normálisak közül, úgy értem). :)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz szoki007 #13309 üzenetére

    Igen, utólag gondoltam erre, azért született a "(a normálisak közül, úgy értem)" kiegészítés. :)

    Sphex: 1-1,5 év múlva térjünk vissza erre. :)

    adamlukacs: Egy DA v2 azért már megérdemel legalább egy SteelSeries QcK-t. Asztalon ez olyan, mintha vennél egy CLK Mercedes-t, traktorgumival. :) Az asztallapot különben sem szereti. :D

    G500: Avago ADNS-S9500 szenzor, a megszokott random pozitív / negatív gyorsulásával (hogy melyik, az felület függvénye). Emellett böszme, de legalább nehéz is (még súlyok nélkül is). Nem éri az árát - a felét még talán (de nekem anyiért sem kéne). A DA v2 belsejében sokkal jobb elektronika van.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Gigi01 #13318 üzenetére

    "BF3,Arma2,illetve más fps-ekre lenne használva."

    Játszani (pláne FPS-t) csak vezetékes. Amúgy 1. hsz, ahogy a topik címe is sugallja.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Gigi01 #13321 üzenetére

    Ha minden vágyad a 8 ms+ input lag és a gagyi szenzor, csak nyugodtan. ^^

    M_o_g_y_i: Wacom Bamboo Touch / Pen & Touch?

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Draken #13326 üzenetére

    Ahogy 3.Aragorn is mondta, 3 napja volt frissítve.

    Ha működik és szereted, ugyan miért cserélnéd le a DB-t? Ténylegesen jobbat kb. úgysem kapsz.

    M_o_g_y_i: Csak a pennel peceregteted az ujjad helyett (kivéve a két felsorolt Bamboo). De digit. táblából csak Wacom-ot vegyél.

    vendingo: 17k. Haha.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Gigi01 #13334 üzenetére

    1,5-2 m. Razer-ekhez pl. általában 2 m. Egy USB hosszabító megoldja. 5 m-ig jelveszteség nélkül lehet toldani - de azért jobb (ha másnak nem, legalább placebonak), ha minél rövidebb.

    Glave: G400-ból kivették a prediction-t. Mióta?

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Gigi01 #13337 üzenetére

    10 körül? Én e-bay-ről rendelnék egy új Logitech G1-et (esetleg MX 310-et) vagy egy Razer Krait-ot (talán egy MS Intellimouse 1.1a-t). :))

    Itthonról MS IME 3.0, SS Ikari Optical, Razer Abyssus (utóbbi kettő könnyebben beszerezhető).

    Mondjuk én a kisebb méretű és könnyű egereket preferálom (és alapból minél kevesebb gomb, annál jobb :D).

    Ha neked nagyobb méretűek kellenek (és csak újak jöhetnek szóba), akkor itthonról MS IME 3.0, Logitech MX 518 / Logitech G400, SteelSeries Ikari Optical, Razer DA v2.

    Razer-ek: előfordul pár hibás darab (leginkább klikk-gondok), de akkor azt még garanciában cserélik. Persze attól is függ a dolog, hogy mennyire vigyázol rá / gyilkolod.

    Igen, a különbség ég és föld. Egyszer megtudod, mi a jó (aztán megszokod) és többet nem leszel hajlandó fröccsöntött műanyaghulladékkal lődözni (de lehet, hogy böngészni se). :D

    Egy rendes padot is vegyél (ha még nincs) - sokat számít az is.

    M_o_g_y_i: Hááát...ha tudod, akkor próbáld ki, hogy neked elég-e. Engem a precízitás hiánya már Windows-ban is zavar. Tuti, hogy Wacom-ot vennék, még ha többe is kerül; az garantált minőség és alapvetően egyszeri beruházásról van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13340 üzenetére

    Nem tudom, amikor próbáltam, nekem ez nem tűnt fel - de az is lehet, hogy régebbi modell volt. De ilyet azért illene bejelenteni.. :U
    Addig mindenesetre nem kezelem kész tényként, amíg le nem tesztelek egy "újat".

    Ha igaz, akkor kicsivel jobb lehet, mint egy MX 518. Kár, hogy a festése nem olyan..

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Gigi01 #13343 üzenetére

    A kettő közül én az MX 518-at választanám; sokat bizonyított már (versenyszinten is) - a 3600 dpi amúgy is totál fölösleges - és a G400-nak még lehetnek olyan gyermekbetegségei, amiről nem tudunk (hiszen nem olyan régóta van a piacon).

    Gagyi egér, gagyi pad --> ezeket tényleg nem érdemes a minőségi dolgokkal egy lapon említeni (vagy akár párhuzamot vonni köztük).

    Jó pad kell alá, teljesen más élmény (és precízitás). 3-7,5 k között érdemes gondolkodni. Én a nagyméretű (40 cm, 40 cm+ és 4mm+ vastagság) szövet és hybrid padokat szeressem.

    IMHO ha elfér, érdemes a nagyobbat (és vastagabbat) - az árdifferencia csak ~1-2 ezer Ft -, akkor is, ha nem használod ki a teljes felületet, mert (persze rendesen asztalon - sokkal jobb úgy lőni):
    -ha néhány év alatt kicsit bekopik, fordítasz rajta 90 / 180 °-ot és ott a friss felület
    -ebből következően értékállóbb, hiszen megduplázod (/triplázod) a pad amúgy sem rövid élettartamát
    -ha vastagabb fajta (min. 4 mm), jobban kipárnázza a csuklót / alkart, ezért hosszabb távon még kényelmesebb (nem beszélve arról, hogy mivel több anyag van benne, nagy általánosságban még tartósabb)
    -tuti, hogy soha nem szaladsz le róla :))
    -ha esetleg valamiért eladod, picivel többért elmegy a méret miatt

    -----------------------------

    adamlukacs: Asztal... :( A Mergán marad a traktorgumi. :(

    -----------------------------

    jaffa 2843: Nem tudom, szét még nem szedtem. A régebbiben lehet, hogy volt, az újabban már szinte biztos, hogy nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz _adaml21_ #13352 üzenetére

    DA v2-ben nincs.
    Az, hogy az egér a mozgatás közben az apró egyenletlenségeket megpróbálja kompenzálni (gyak. a húzott röcés vonalat próbálja minél jobban kiegyenesíteni).
    Preferencia kérdése, hogy ki hogy szereti. Én jobban kultiválom, ha nincs az egérben ilyen.
    A fogalom majd bekerül az 1. hsz-ba.

    ----------------------------------------------

    Gigi01: A kanapés gépezést amúgy sem ajánlom; nekem nagyban hozzájárult a csuklóm és az ujjaim tönkretételéhez, amíg több, mint fél évig így voltam.
    Rendes asztalon amúgy is sokkal kényelmesebb lőni. Lehet, hogy kicsit rendezkedni kell, meg kreatívnak lenni, de hosszabb távon mindenképpen megéri - több szempontból is.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13349 üzenetére

    Én azért próbáig még kicsit szkeptikus maradok.

    A G100-at baromira sajnálom; az ázsiai részt nem igazán (hiszen attól még simán berendelhető), a szenzor-részt viszont annál inkább (rengeteg külhoni fórumon panaszkodnak rá). Végre ismét jött volna egy olyan Logitech, amiért fizettem is volna. De így...

    Ugye-ugye, a jó öreg WMO.. (kár, hogy nincs belőle 1.1a :) ) <3

    Egy Zowie MiCO-t viszont nagyon szívesen kipróbálnék; első blikkre elég bíztató (400 / 800 / 1600 dpi, optikai, 3 gomb, PnP, 500 Hz, 1,8 m-es kábel, kábel nélkül 68 g).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13357 üzenetére

    Azt hiszem a Razer Krait / Salmosa / Salmosa Asian Edition / Diamondback / Diamondback Plasma / Diamondback 3G / Abyssus, Logi G1 / MX 300 / MX 310, MS IM 1.1a-felállást kihagytad. :D

    Kinzu-t sokan szidják, mégis jót lehet vele lőni, low sense-vel is. Vannak ilyen már-már mágikus kivételek, a fene sem érti. Pl. az első generációs, 1000 dpi-s MS LaserMouse 6000 is ilyen volt - egész jó.

    MiCO: Én azért tennék vele egy próbát.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13359 üzenetére

    Krait, Salmosa, G1, MX 310 simán kapható újonan és nem is drága (e-bay ;) ).
    Kék Diamondback 3G-t is láttam nem is olyan rég valamilyen szlovák webshop-ban.

    MX 300-ból és DB-ből meg létezik használt is.
    Mindenhez hozzá lehet jutni, csak egy kis akarat kell.

    A két MS között (WMO / IM) a méretbeli különbség elhanyagolható.

    WMO 1.1:

    IM 1.1a:

    --------------

    ------------

    L: 12,4 cm

    L: 12,6 cm

    W: 6,66 cm

    W: 6,81 cm

    H: 3,96 cm

    H: 3,93 cm

    Súlyban kb. 10 g diffi van.

    Abyssus: Csak a régebbieknél volt jitter, az újabbaknál nem. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13363 üzenetére

    "Mindenhez hozzá lehet jutni ha elég pénzed van."

    Igen, de ezek tulajdonképpen olcsóak.

    Új Krait postával egy 10-es, Salmosa / G1 / MX 310 meg ~6k, WMO ~4k..

    Használt DB, MX 300 kb. ~3k.

    IM szerintem inkább a borítás felületi különbsége miatt csúszik ki a kezedből.

    Ami Abyssus-t próbáltam, remekül lehetett vele lőni. Hidd el, hogy háklis vagyok. Persze, ha választhatok, akkor inkább G1 / Krait / Salmosa vagy a többi felsorolt.

    Salmosa: Minek ehhez driver? Az alján van polling rate és dpi-váltó pöcök. Szerintem 800 dpi / 500 Hz-en a tuti.

    McClane: Igen, az 1.1-ek benne vannak a top 5 egérben még mindig. 2,5k-ért röhögve megérte.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz korcsi #13368 üzenetére

    Ja, a kicsiről van szó? My bad.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz _adaml21_ #13377 üzenetére

    ~5k körül vetted a DA v2-t? Mert annak a normál ára ~13k..

    leviske:

    "És miben volt jobb a G400? Hoghogy a DA-el 1 napig se jöttetek ki?"

    Semmiben. Más a forma. Hosszútávú anyaghasználatról még nem lehet nyilatkozni.

    Ha örökkévalóságnak akarsz palmos egeret, akkor MS IME 3.0.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz leviske #13378 üzenetére

    "Microsoftnak édesgyermekei esetében is futottam bele problémásba, szóval az ő hardver produktumaikat már csak dacból is kerülöm."

    Ez nem túl bölcs, mert az MS hardware jó. Én minden másiknál találkoztam problémással.

    1.1-ek és 3.0-ák kb. a legmegbízhatóbb egerek.
    Évekig használtam őket, több is megfordult a kezeim között, de hibással még nem találkoztam. Remek (top 5) szenzor, (nekem) kézreálló, megbízható, 1000 Hz, Microsoft. Egy új szet hyperglide azért nem árt.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13387 üzenetére

    Azt hittem, te minden apróságra érzékeny vagy - és mégsem zavar a G9x random pozitív gyorsulásos szenzora, míg egy kicsit lötyögő oldalgomb a 3.0-án (ami amúgy 6-8 év múlva is ugyanott "lötyög") igen (a görgőbug előfordulhat MS-eknél, de könnyen javítható - zavarni meg nem zavart soha annyira, hogy csak ezért szétszedjem).
    Érdekes. :U Lehet, hogy csak mások a prioritásaink. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13398 üzenetére

    Csak kérdés, hogy ki akar ilyenhez hozzászokni (én biztos nem).
    RPG-hez persze majdnem mindegy, de itt elvekről van szó (meg néhanapján előkerülhet más is a vinyó mélyéről).

    Sensei: áh, az ultimate parasztvakítás, tele ExactUseless technológiával. :DDD

    MS görgő: messze nem olyan komoly probléma ez, hogy vásárlástól eltántorító ok legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #13409 üzenetére

    3.0-át?

    Én mindig annyit görgetek, amennyit akarok. Skill. ;] :DD

    Hát igen. Az újabb dolgokból mindig kiveszik a régiek varázsa. :(

    Glave:

    Sensei, a karácsonyfa interpolált dpi-vel.

    32 bit ARM CPU: Minek? De komolyan. Minek?
    "A mouse as powerful as a Pentium computer? Yes. Really." : For what purpose? Really.
    Interpolált 11 400 dpi: Minek?? ~majd 10x annyi, mint aminek valaha tényleges értelme is lenne.
    Laser sensor: Jajdejó.
    ExactAim, ExactAccel: Köszi, majd ÉN szabályozom a kurzorsebességet. :W
    LCD display: Holtsúly. Minek? Még bitmap logo-t is tudok rá tölteni. Bocs, így már jajdejó. :)
    16,8 million color illumination: Jajdejó. Lesz majd a karácsonyfa tetejére.
    Built by the Best: No. Builty by SteelSeries for flashbanging ignorant masses. :D
    4+1 gombbal több, mint kell, de ezt rakjuk OFF-ba, mert személyes ügy.
    De a japán mikrokapcsolót azért kispórolták?

    Prediction OFF, gyorsulás OFF, LOD minél kisebb, megbízható optikai szenzor, 800 dpi (jó, legyen benne 1600 is, hogy a tömegek ne sírjanak), 500 Hz, jó glide, csá. :) Igaz, így nem kétoldalas a fícsörlista. :))

    Tömör vélemény: Vérbélusnak egy kis (nagy) zsellérflashbang. :))

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #13417 üzenetére

    Sajna már kicsúsztam a módosítási időből, de ezen még jót röhögtem:

    "The Sensei is our version of the grand-master in our Do Jo. It is the teacher. The one everyone bows to, the one who knows tricks and secret moves that everyone wants to learn – but so very few can ever hope to master."

    ---

    "Yes. While WMO and her old friends are silently watching in a shady corner, planning on totally destroying this f*ckin' place soon. Fow now, they're just letting the poor guy to have the best moment of his life - and THEN eradicate his existence without trail, without fail."

    :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fgordon #13419 üzenetére

    "Ja, nekem sok egy egérért elvből a 20e Ft..."

    Ne aggódj, nekem is. Ennyiért nem is lehet igazán jót kapni.

    Új MX 310-et lehet E-bay-ről rendelni. Trusted seller, postával ~6k. Top 5 szenzorban benne van. Megéri.
    IM 1.1a-t is vehetsz. A "régi" technológia az előnyére válik. Ugyancsak top 5 szenzor, a mai napig. Szintúgy E-bay, esetleg apró.
    Esetleg még Razer Diamondback / Diamondback 3G, de kicsit körülményes beszerezni.
    A többi általad említett opciót szerintem inkább hanyagold.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fgordon #13421 üzenetére

    Köszi a titulust, de nem vagyok szakértő. Csak van elég tapasztalatom (meg talán azért skill-em is - 15 év FPS-függés, 8 év aktív Quake III Arena + DeFRaG), hogy el tudjam dönteni, hogy mi a jó és mi a nem (annyira).
    Mindig próbálok segíteni, meg a lehető leglogikusabb / legjobb ár/érték arányú megoldást adni (játékhoz), de azért sokszor megkapom érte a "magamét" (szerencsére újabban talán már nem annyira - lehet, hogy az egyedi avatarnak van hozzá köze :DDD).

    Nincs ezen semmi meglepő. A "régi", kiforrott, sokat bizonyított technológiák sokkal jobbak, mint amik manapság pörögnek.
    Elment az egész egy parasztvakítás-hajszába, ahol a tudatlan - nem sértőnek szánom a jelzőt, csak a valóban számító tények ismeretének hiányát jelzendő - (vagy csak kevésbé tapasztalt) játékos társadalom megtévesztése a cél; az egymással való versengés embertelen dpi-tartományokban és csilli-villi (de valójában teljesen useless) feature-hegyek prezentálásával. 1-2 kivétel hébe-hóba akad, de nagyon nem az a jellemző.

    És igen, az ilyen 20-30 ezer forintos egerek (játékra) ékes példái ennek a "csodálatos" trendnek; ahogy a régi Dire Straits szám is mondja: "Money for nothing."
    Ráadásul nagyon sok money.

    Igen, 1.1-ek nem is olyan régen még nagyon barátságos áron voltak. Pl. vattaúj WMO-k bruttó 2,5k-ért... Bánom én is, hogy nem vettem párat.
    Aztán felment az áruk ~5k körülre (amúgy ezt is simán érik), majd nem sokkal később eltűntek a polcokról. Hülye ez a Microsoft...(A 3.0-át is akkor kezdték másodjára újra gyártani, amikor a felbőszült plebs már-már a székházat ostromolta..)
    Vagy csak nem akarja, hogy ~8-10 éves (és viszonylag olcsó) legendák lesöpörjék a színről az új "csodás" X-es "gamer"-szériát, mert hát minek a házon belüli konkurencia...

    MS <--> E-bay: Ööö...pár napja még láttam ~7k tájában. :/ Azt a pénzt is éri. Egy nagyon jó és strapabíró egér (nemrég adtam el egy 9(!) éves példányt és igazából csak két mikrokapcsolóra fért volna rá a csere - de játék közben még így sem volt kifejezetten zavaró), minden sallangtól mentesen, támogatott 1000 Hz-vel (500 bőven elég).

    Az álmom egy olyan WMO 1.1, aminek IM 1.1a alja van (tehát az a szép, áttetsző piros <3), Razer-minőségű glide-ok, a Razer-féle "gumis" borítás, japán Omron mikrokapcsolók, ~80 g kábel nélküli súllyal, braided 2m-es kábel, meg mondjuk default 500 Hz (bár ez utóbbi nem annyira fontos, hiszen a mouserate mindent megold 3 perc alatt). Esetleg többfajta vadító színben hozzáférhetően. Talán még a görgője is világíthat amolyan Diamondback-esen, mert az tud esténként hangulatos lenni. A formához és szenzorhoz ne nyúljanak.
    Lehetne mondjuk Microsoft WheelMouse Optical 2.1 vagy Microsoft WheelMouse Optical Professional. :) 10-12 ezret simánlazánkönnyedén fizetnék érte. :K

    A másik kettő--->
    RoKKaNt: Nagy általánosságban gyenge anyaghasználat, megkérdőjelezhető minőségű szenzor, nevetséges ár.
    X3: Nemrég volt az még 3,5k is. Nem a perfect control ásza, az biztos. Annyit még talán megér, netezni jó az (a 10k nevetséges összeg érte). Mondjuk nekem annyiért sem kéne, mert akkor inkább veszek egy használt jófajtát, amivel játszani is rendesen tudok.

    Szerintem pályázd be azt az MX 310-et. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #13422 üzenetére

    "Ja, nekem sok egy egérért elvből a 20e Ft..."

    "Ne aggódj, nekem is. Ennyiért nem is lehet igazán jót kapni."

    Ezt visszavonom, mert pár hónapja láttam E-bay-en 18 ropiért egy
    BONTATLAN :Y
    Logi MX 510-et (sajna "csak" kék volt). Istenuccse, lett volna annyim, megveszem. :))

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz 3.Aragorn #13426 üzenetére

    Annyira nem nagy igények, de legalább értelmük is van (az esetlegesen világító görgő és a színek kivételével - de erről eszembe is jutott egy mégjobb; olyan színű legyen az átlátszó alja és olyan színnel világítson a görgő, mint amilyen színű az egér. Kivéve a fehéret és feketét (és pirosat :) ), mert ott mindkettő piros - így legalább még jól is néz ki). Főleg, ha figyelembe vesszük a manapság egyes "egerekbe" belepakolt fölösleges feature-hegyeket.

    Glave:
    "A marketing dumába mindennél bele lehet kötni, de ha nem reklámozod szét a terméked szuperlatívuszokban akkor kevesebben veszik."

    Lehet igazat (/értelmeset) is reklámozni. A jó attól még jó marad.

    "Neked nem fáj ha vannak benne olyan dolgok, amiket nem használsz más meg igen."

    De igen, mert fölösleges plusz sokezer forint.

    "Adott volt a sensor, 0 közeli plusz költségből beleraktak mindenféle opciót. Idióták tényleg."

    Azok.
    Inkább az Ikari Optical szenzorát pakolták volna bele a műanyag házba.

    "Processzor már szerintem is túlzás (mondjuk a polling rate-t legrégibb alaplapon is stabilan tartja)."

    Más kérdés, hogy olyan géphez ember nem vesz 25 rongyos egeret játszani (meg amúgy se).

    "Valaki használ gyorsulást játék közben ezt nem is értem miért írod (exactvmik)."

    ExactUseless.
    CoD 4-ben ás QLive-ban én is. Csak az software-es (\cl_mouseAccel). Kicsit más.
    Egérbe ne legyen má'. Pláne ne kikapcsolható feature-ként, mert akkor még pluszba fizetek is érte.

    "Az egész egér nyom 102grammot az 5grammos lcd panel már nem oszt nem szoroz legalább lehet mindent driver nélkül állítani."

    A csupa hülyeséget lehet állítgatni. 5 g nem mindegy. Pláne nem a kezemnek, de ez ugye OFF.
    És megintcsak azok a plusz ezrek.

    "Lehetne választani én is lehet a japán Omron-t választanám de a 10m kínai se olyan rossz ám, sőt."

    Azért nem is japán.
    Érdekes. Egy értelmes szolgáltatásra már nem áldoznak.

    "Szerintem pont a Sensei az az egér a Steelseries kínálatából, ami ér is valamit perpill."

    Szerintem meg a SteelSeries Ikari Optical (esetleg még a régi Kinzu).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Glave #13438 üzenetére

    Olyan ember, aki komolyan szeretne játszani FPS-t / RTS-t (és már nem a becsapható 13 éves korosztályba tartozik - tisztelet a kivételnek - ), ezekkel a dolgokkal szerintem nem törődik. Koncentrálhatnának a szenzorra az idétlen feature-ök helyett. Dehát Vérdömötörnek is el kell adni valahogy valamit.

    Ikari Optical:
    --------------------
    On-the-Fly sensi: Több okból sem ajánlott, szóval szinte tökmindegy, hogy késik-e vagy sem.

    2,2m / s: Igen, ha ténylegesen megvan, akkor az emberek 99,76 %-a biztos nem éri el.

    QcK-n, Everglide-on nem volt semmi gond a a LOD-dal. Méretéhez képest könnyű. Nem rossz egér.

    Igen, a régi Kinzu-ra Maya barátom is azt mondja (prediction ellenére), hogy nagyon adja. (7 évig volt CS-pro (nem Source)). De azért ő már örökre Diamondback 3G-hívő marad. :D
    Amúgy Kinzu szerintem sem rossz. Vannak ilyen érdekes kivételek.

    --------------------------------

    PainKiller13: Saitek egérben alja, de egészen korrektes joy-okat gyárt. Persze azért nem CH Fighterstick ;] , de nem rosszak.

    --------------------------------

    boken: Ha 7k a max (de azért amúgy is), akkor rendelj E-bay-ről egy új Logitech MX 310-et vagy G1-et (trusted seller).
    Pad mindenképpen ajánlott, akár marad az egér, akár jön az új - legalább valamilyen SteelSeries QcK (mondjuk Mass v. Heavy).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13448 üzenetére

    MX 518.

    Egy ezrest legalább próbálj alkudni.

    E-bay-ről amúgy postával ~6k az új Logi MX 310 és Logi G1. Ha a fogásuk kézreáll, igazából még jobb vételek.

    (És használd a "link" gombot.)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz PainKiller13 #13450 üzenetére

    Ha vigyáztak rá, nincs azzal semmi baj.

    Más kérdés, hogy ennyiért már újat is vehet E-bay-ről.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13452 üzenetére

    Mindkettő nagyon jó egér. A Razer-ből újabban csak Pro Gaming Edition-t láttam, az meg nagyon picike - bár lehet, hogy valakinek pont kézre esik (laptop-egér méretű).

    Én a G1-et venném. Csak trusted seller-től vásárolj.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13454 üzenetére

    :C

    Nincs mit.
    Majd legalább valamilyen SS QcK-t azért vegyél alá. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #13456 üzenetére

    Ment privi.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Isual #13461 üzenetére

    "bár 20k fele már igencsak a kifejezettem gémer egerek vannak"

    Neeeem. :N Arra felé már csak a kifejezetten parasztvakításos csilli-villi műanyagdarabok vannak (kiv. DA v2, aminek most felment az ára, de E-bay-ről az is sokkal olcsóbb).

    Thermaltake: ratymadék. Házakból van, amelyik jó. Esetleg egy-két hűtője sem rossz. :)

    Én csak azt nem értem, hogy van egy működő Diamondback-ed, akkor miért akarnád valami drága gagyi izére cserélni. Az az egér nagyon jó, szvsz teljesen fölösleges leváltani.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Isual #13466 üzenetére

    Ha tartósság kell, akkor MS 1.1 és MS 3.0 egyértelműen az élen van.

    De visszatérve a Razer-edre:

    Hát szedd szét és takarítsd ki rendesen. :)
    Mikrokapcsolóból 10 db ~2,5k (az a DB-dbe egy full szett és még tartalék 3 a főgomboknak), japán Omron-t vegyél (pontos típussal valószínűleg nyunyu alias Locutus PH!-s inkarnációja tud szolgálni).
    Aztán már csak egy forrasztópáka kell meg egy kis gyakorlat. Ha az neked nincs, akkor itt PH!-n szinte biztos, hogy találsz valakit, aki mittomén' egy ezresért v. két sörért (én utálom, csak gondoltam, ez általánosan elfogadott fizetőeszköz :) ) megcsinálja neked.
    Voilá, tökéletesen megújult DB, japán mikrokapcsolókkal. Ha első genes, akkor még új kábelt is kaphat, ha összegubázol egy bontott MS 3.0-át, aminek a vezetéke ép.
    De ha már itt tartasz, akár nekem is adhatod. :))

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13474 üzenetére

    [link], [link], [link]

    LordAxwell: Ha egerekről van szó, a Gigabyte másik neve Gagyibályt.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz LordAxwell #13481 üzenetére

    Hmmm...

    E-bay, új Logitech MX 310, ennek a bal oldalán és a jobb oldalán is van egy plusz gomb, szimmetrikus, nagyon jó szenzor, tartós konstrukció. Postával ~6k. Egyik best buy. Igazából különb, mint az ilyen 25-30 ezres "gamer" vackok.

    Ezen kívül két (jó) lehetőséged van:

    1. Picit többet hozzáteszel (2-2,5k) és itthonról is tudsz valamit választani, ami jó
    2. Nem ragaszkodsz az újhoz és akkor az ajánlottak közül gyak. bármelyiket meg tudod venni a keretből (de inkább jóval olcsóbban).

    Ha játszani (is) akarsz, de egeret is szeretnél (és ragaszkodsz az újhoz), sajnos vannak bizonyos minimum összegek, amit rá kell költeni (ill. ott van ugye az E-bay).

    ----------------------------------------

    finest: Ilyet légyszi' ne. :R

    ----------------------------------------

    boken: A G1-gyel. :DD

    Abyssus sem rossz, bár a Mirror-nak kissé csúszós felülete van.
    MX 518 használtban, állapot függvényében 2,5-4,5k között reális. Nagyon esetleg 5k is, ha teljesen makulátlan és a doboza is megvan.

    ----------------------------------------

    Jembumbi: Ha FPS-ezni szeretnél érdemben, akkor semelyik. Wireless nem arra való, a 8ms+ input lag mindig is 8ms+ input lag lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Jembumbi #13485 üzenetére

    "Genius Netscroll 110 900 ft-os egerem van, ennél szerinem minden csak jobb lehet "

    Pretty much true. :D

    "Alternatívaként az is jó lenne, ha vennék 1 legolcsóbb féle wireless egeret netezésre, rpg-kre, és vennék 1 értelmes kábeles egeret komoly játékra?"

    Ez már egy sokkal járhatóbb út.
    Egerek terén 1.hsz, azt vedd, amelyik a legkényelmesebb.
    Ha ~1-2-3 ezer hiányzik a megváltáshoz, inkább várj 1-2 hetet, de ne kapkodd el a dolgot; az okos befektetés mindig megtérül.

    "Wireless billentyűzetek is ennyire szutykok?"

    FPS-hez, RTS-hez a wireless klavi szintén felejtős, ugyanazon okból.

    Figy, játékra billentyűzet esetében nem feltétlen kell Cherry MX-technológiás mechanikus csodákra gondolni (bár azok tényleg nagyon jók, de drágák; inkább csak akkor érdemes rájuk költeni, ha profi RTS-es vagy, esetleg tényleg van 20-25k-d egy only klaviatúrára, mert miért ne).

    Elég, ha masszív, tűri, ha 4-5 gombot párhuzamosan lenyomnak rajta és kifejezett előny, ha PS/2-es (nem véletlenül van a drága mechanikusokon is PS/2 -> nem von el sávszélt az USB-síntől).

    Nekem egy IBM SK-8820 van, PS/2-es, fekete, masszív, made for eternity (IBM), 500 Ft-ért vettem használtan évekkel ezelőtt. Ha a valós igényeket nézzük, FPS-ekre (meg úgy amúgy is) tökéletes (persze kellemesebb érzés lenyomni a mechanikus gombokat, de ez nem is volt 25k). 1-2 évente kitakarítom és annyi - most már IGENCSAK ráférne. :B

    -------------------------------------------------

    LordAxwell: "Aha, hát ebayről sajnos még nem rendeltem."

    És nem is fogsz? :D

    "mondasz párat?"

    A pluszgombosak (és újak):
    --------------------------------------
    Logitech MX 518, Logitech G 400, Microsoft Intellimouse 1.1a, Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, kicsit többért SteelSeries Ikari Optical, Razer DeathAdder v2 (e-bay-en 11-12k)

    De a legjobban szerintem még mindig az ominózus MX 310-zel járnál, mert amellett, hogy kiváló szenzor, olcsó is.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz finest #13490 üzenetére

    "Red Eclipse-ben én vagyok vele a király"

    Lámákhoz egy golyós Genius is jó, csak egy kis skill kell. Vagy, hogy a régi, "közkedvelt" aforizmával éljek, a "kenyérpirító is megteszi". :DDD

    8k-ért rablás.

    Ha neked megfelel, akkor jó; tiéd, te fizettél érte, használd egészséggel :R, de másoknak játszani pls ne ajánld.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz finest #13495 üzenetére

    Maximum fanférfi, de nem.
    Logitech-nek van egy pár jó egere (újak közül egy - ill. a G300-at még nem próbáltam -, de a régiek úgy általában jobbak), a többi egy (kisebb v. nagyobb) rakás...(játszani)

    Köszi a linkeket, de fölösleges, mert lőttem már ilyennel.

    A tesztek:
    --------------
    Genius Ergo 520-ról Gigabyte M6980-ra. :DDD

    "Érzetre pontosabb, mint az Ergo volt anno. Habár lehet, hogy csak placebo"

    Komoly review. :) Mondjuk az Ergo-nál tényleg jobb, de az nem nehéz.

    "Logitech és Razer egerei ebben az árban még optikai érzékelősek"

    Szerencsére.

    vortez.net-es "teszt": érződik rajta, hogy vágja a csávó és high-skill FPS-kocka. Mélyen belement a perfect control / malfunction-rate mélységekbe. "This is perfect", oszt' csá. :DDD (:W)

    "As I mentioned in my opening remarks, when you think GIGABYTE you probably don't think gaming peripherals - at least I never have."

    And this is how should it be. ^^

    "The only niggle that I could find with the GIGABYTE mice - in particular the M6980 is the inability to have lighting on but without the pulsating glow."

    Istenem... (:W)

    bit-tech.net-es "teszt": "The non-braided cable might put off some people, as might the lack of little finger support, the maximum sensitivity of 2,000dpi and the relatively low number of buttons."

    Nevetséges. Vérsanyi a szomszédból is ír egy ilyen "review"-et. Pontosabban csak ő tud írni egy ilyet - bár talán még Clueless Töhötömnek is menne. :DDD

    Sajnos sokan vannak, akik ilyen "tesztek" (netes játékos egérvizslatások 90+%-a ilyen) után vásárolnak egeret. :(

    ----------------------------------------------

    Konkrét hiányosság?
    Leginkább a (játszani) meglehetősen defektes Avago ADNS-6010 szenzor. Még lézerhez képest is gyenge perfect control (emellett még prediction is van).
    Már a Logitech G5-ben is egy perc alatt 4x akasztottam ki - egy élmény volt vele a Q3A :DDD (:N).
    Ha emellé még az árát is hozzávesszük, már végképp' több, mint elég.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz LordAxwell #13497 üzenetére

    Bizony, sokat számít egy jó egér. Persze skill-t nem ad, de segít fejlődni, egy pont után meg alap.
    A G400 nem rossz választás.

    Egy jó padon sokkal jobb lesz a játékélmény, precízebb az egér és a glide is kevésbé fog kopni.
    Ha idegesít, akkor nézz egy vékonyabb QcK-t; jó cuccok - és nem is drágák. Te is és a Logi is megérdemli. ;)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz WolfheartGR #13499 üzenetére

    :DDD

    Inkább fantasztikus. ;]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz LordAxwell #13501 üzenetére

    Már ajánlottam. :)

    Sima, 2 mm-es SteelSeries QcK / QcK+ (ez utóbbiból van 4 mm-es verzió is).

    Én mondjuk a 4 mm, vagy igazából a még vastagabbak híve vagyok - 6 mm-es Puretrak Talent v. SS QcK Heavy az igazi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz oliver7777 #13503 üzenetére

    Alapesetben nem, de driverek összakadhatnak. Szerencsére a legtöbbhöz nem kell ilyesmi.

    LordAxwell: Szívesen.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz oliver7777 #13509 üzenetére

    Ki lehet. Master Accel Control az Advanced-fülön. Húzd le az aljáig és OFF.

    boken: Igen.

    cellpeti: Minek akarnál egy olyan selejtet? Csak kérdezem. :/ Mondjuk 1-2 ezerért utolsó tartaléknak megteszi.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz frango13 #13511 üzenetére

    Kár, hogy a belbecs egy nagy 0. :)

    LordAxwell: Biztos elfér. A mini nagyon pirinyó.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz oliver7777 #13514 üzenetére

    Ameddig tudod, húzd le csontig az Accel Control-t, aztán unpipáld. Akkor kilövi. (Én azért a biztonság kedvéért (ha másnak nem, de placebonak is megteszi) az egérpointer rámutatás- pontosságának javítását is ki szoktam lőni control panelen, a Win-csúszkát pedig 6/11-en hagyom; bár a driver ezeket elviekben felülírja, de azért jobb a békesség)

    A DeathAdder driver jó, csak arra figyelj, hogy Razer support-ról a legfrissebbet szedd le.

    OMG. :)
    Itt
    Master Sensitivity Control: X: 3; Y:3
    Master Windows Control: 6.8
    Master Accel Control: OFF
    A sima Sensitivity-csúszka 2.4.

    Mindez 800 dpi-n. :)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13516 üzenetére

    Driver kell, legújabbat support-ról.
    Ahhoz nem kell az 1.hsz*ban lévő mousefix, mert driver-ből ki tudod lőni.

    "és hogy nem muszáj 3500-ra tenni a dpi-t"

    Nem bizony. ;)

    :)

    "Viszont arra nem jöttem rá hogy az egér hátán levő kéken világító logót ki lehet kapcsolni,vagy egész éjjel kísért a kék fény"

    Ezt nem tudom biztosan.
    Szerintem igen.
    A DB 3G ződen kísért éjszakánként, de én szeretem. :B

    De az 1000 Hz sem feltétlen muszáj.
    Kár, hogy nincs rajta 500 Hz, meg 800 / 900 dpi.
    Először szerintem nézd meg 125 / 450-en, aztán 1000 / 450-en. Szánj rá egy kis időt, amíg rendesen beállítod magadnak.

    És igen, f*ck SOPA & PIPA. ^^

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #13522 üzenetére

    Akkor inkább egy Diamondback-et vegyél. Abból is van kék, de belülről is rendben van.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz boken #13524 üzenetére

    [link]

    cellpeti: "nincs Ebayen diamondback?"

    Nem nagyon.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #13545 üzenetére

    Ha szép állapotban van, akkor inkább a v1. 1.40-es firmware majd kell rá.

    Azt hittem, hogy örökké MS 3.0. :U

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz cellpeti #13548 üzenetére

    Ha jó állapotban van, a v1 új firmware-vel jobb vétel, mint a v2.

    "hátha lenne úgy pénzem, hidd el nem adnám el"

    Ezt nem értem. Most van egy 3.0-ád.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák