Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Synthwave #13417 üzenetére

    Sajna már kicsúsztam a módosítási időből, de ezen még jót röhögtem:

    "The Sensei is our version of the grand-master in our Do Jo. It is the teacher. The one everyone bows to, the one who knows tricks and secret moves that everyone wants to learn – but so very few can ever hope to master."

    ---

    "Yes. While WMO and her old friends are silently watching in a shady corner, planning on totally destroying this f*ckin' place soon. Fow now, they're just letting the poor guy to have the best moment of his life - and THEN eradicate his existence without trail, without fail."

    :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Glave

    csendes tag

    válasz Synthwave #13417 üzenetére

    A marketing dumába mindennél bele lehet kötni, de ha nem reklámozod szét a terméked szuperlatívuszokban akkor kevesebben veszik. :( Próbáld meg más szemszögéből (még esetleg a gyártó szemszögéből is) nézni a dolgot. Neked nem fáj ha vannak benne olyan dolgok, amiket nem használsz más meg igen.
    -Adott volt a sensor, 0 közeli plusz költségből beleraktak mindenféle opciót. Idióták tényleg. :)
    -Processzor már szerintem is túlzás (mondjuk a polling rate-t legrégibb alaplapon is stabilan tartja).
    -11k felesleges cpi csak fricska a Razer-nak, ők érveltek vele, hogy minél több cpi annál jobb, ők azóta váltottak a dupla sensor dupla pontosság hülyeségre.
    -Valaki használ gyorsulást játék közben ezt nem is értem miért írod (exactvmik).
    -Az egész egér nyom 102grammot az 5grammos lcd panel már nem oszt nem szoroz legalább lehet mindent driver nélkül állítani.
    -Lehetne választani én is lehet a japán Omron-t választanám de a 10m kínai se olyan rossz ám, sőt.
    Nem védeni akarom, az alap accelt ki nem állhatom benne (leginkább az ár tudatában 10k-ért már lehet megtudnám szokni :D ), de azért szidni valamit mert többet nyújt mint amire neked szükséged van marhaság, max az árért lehet nyavalyogni mert azt tényleg felnyomják az ilyen dolgok.

    Szerintem pont a Sensei az az egér a Steelseries kínálatából, ami ér is valamit perpill. Meg lehet nézni az új Kinzut meg Kanát, hogy milyenek lettek..

    edit: Az új Diablo 3-as egér se lehet rossz, abban nincs lcd panel. és 10m switchek vannak benne. Persze az is 9500 szóval az alap accel ott van.

    [ Szerkesztve ]

    Glave

Új hozzászólás Aktív témák