Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz milan07 #88949 üzenetére

    "Hűha, látszik is, hogy ti még sosem macroztatok."

    Valóban. Soha nem csináltam még ilyet.

    <sarcasm off>

    "Komolyan visszanézted az üzeneteimet?"

    Vissza, mert már a végére akratam járni ennek az inkonzekvens történetnek. A következetesség és a széleskörű viszonyítási alap mintapéldái. :D

    "Az, hogy mennyire potato a gépünk, az szintén irreleváns,"

    A másodlagos gépemen is hibátlanul megy, pedig az közel sem mai technika (Q77, i5-3350P, 2 x 4 GB DDR3, GTX 650 Ti). Tegyük hozzá, hogy rendesen karban van tartva az operációs rendszer. Lehet, hogy beröffentem a tualatinos Voodoo boxot vagy a P233 MMX-et, hátha azokon megfekszik. ;]

    "Semmit nem tud "

    Egértől függően csak kb. bármit is. :D

    Én is sokkal jobban szeretem a pár megás standalone drivereket a la G-Wolves vagy Pulsar (vagy a full Plug and playt), de a Synapse-ra (amit amúgy nem kifejezetten kedvelek) azt mondani, hogy semmit sem tud, netán kevesebbet, mint a G HUB, az "kissé" meredek. Azt is lehetne rá írni, hogy mondvacsinált indok. Vannak hibái, de hogy nem ez, az biztos. : >

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák