Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Edorn #10733 üzenetére

    Mert gagyi a szenzor.

    Lájzerest™ alapból nem ajánlok normális játékhoz. Van egy-két kivétel, ami elmegy, de alapvetően optikai (Logitech® MX™ Optical Engine, Microsoft IntelliEye 2, Agilent A3070/A3080, Agilent A3088 szenzor) vagy 3G / 3.5G infra (tehát Avago 3688, Avago S3888 -as szenzorra épülő) ami kell.
    El kell felejteni azt, hogy ami újabb, az jobb is - mert ez egyáltalán nem így van. Az, hogy a a dobozokra mit írnak rá, vagy a gyártó mit nyilatkozik a SAJÁT termékéről - gondolom, nem kell különösebben magyarázni, hogy miért totál érdektelen. Mint ahogy a Vérpistikék hype-ja is.

    5k-ig, ha újonan akarsz:
    ----------------------------------
    Microsoft WheelMouse Optical 1.1
    Microsoft Intellimouse 1.1a

    És ezzel kifújt.

    Ha ez az 5k a legfelsőbb lélektani határ, és a felsorolt kettőből nem találsz, egy használt darabbal is 100x jobban jársz, mint valami gagyi, de legalább csicsás papírnehezékkel.
    Ha rászánsz ~8k-t egy újra, akkor mondanám még a Razer Abyssus-t meg a SteelSeries Kinzu-t.

    Használtból 5k-ig, ami szimmetrikus:
    ----------------------------------------------------------
    Logitech MX 300
    Logitech MX 310
    Logitech G1
    Razer Diamondback
    Razer Diamondback 3G
    Razer Krait

    esetleg a két fennen említett Microsoft-ból egy használt darab (most Tothgera30-nak pl. van egy eladó fekete WMO-ja)

    A listát már linkelték páran, most csak szorítkoztam a szimmetrikusakra (Razer Salmosa <3 is az, csak az ~10k).

    Egy kis + info. Olvasd el.

    Ha érdemlegesen szeretnél játszani, a jó egér mellé egy normális egérpad a minimum. Valamit valamiért.

    Egy kis segítség padokhoz, mit miért. Ezt is olvasd el. :)

    -------------------------------------------------

    Mandarinn: "És a Logitech M500-ról mi a véleményed? Hajszállal van csak 5000 felett. Nem HC gamer egér azt gondolom. De vegyes felhasználásra jó lehet?"

    Játékra totál alkalmatlan, netezni jó.

    -------------------------------------------------

    Roliiii:

    "Sikerült, kicsit majdnem rendszertelepítés lett a vége mert valami hülyeséget csináltam és egyáltalán nem volt egér, aztán kis tanakodás TeamViewen és mostmár minden jó
    Amúgy ez nem rövidíti az egér életét? Meg akk a gyári driver most felejtős ugye?
    "

    OMG, mit műveltél? :DDD

    500 Hz BŐVEN jó. Én 250 Hz-en nyomattam. Az egér élettartama ettől nem csökken, az alaplap USB-sínjét terheled pluszba.

    Így van, driver felejtős.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák