Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grais

    csendes tag

    Hat nezegetem az irasokat. nem nagyon ertem mi a kerdes, de egy par tanacs.

    Ha fenykepezni akartok akkor fenykepezot vegyetek.

    Kamerabol meg nehogy dvd-set mert gatyatok is ramegy masreszt egy kis szamolas.

    a dvd 4400 MB korul van. a mini dv masodpercenkent 3,75 mb. tehat 3,75x60x60=13500 MB es ekkor ezek a kamerak aszem 4:1 es tomoritest hasznalnak. Lenyeg a lenyeg hogy 13500 MB joval tobb adatot tartalmaz. Es bar tudom hogy a dvd, mpeg be tomorit de azt a felvetelt javitani szurni sokkal rosszabb eredmennyel lehet. szoval az utofeldolgozas rossz. arrol nem is beszelve hogy miniDV kamerakbol kapni olyanokat is ami nem 4:1 aranyban tomorit (most ez az arany nem tuti) hanem kevesebb igy talan nem megy a szallagra annyi adat de tobb eredeti pixel es magasabb szinmennyiseg erte a karpotlas tehat jobb kep.

    Tudom ez vegtelenul leegyszerusitett mondoka. ha tomoritesrol tobbet akartok tudni akkor az LSMaker keszitoje oldalan mindent megtudhattok es nem csak igy nagyolva.
    Szoval digitalis szalagos kamera a nyero. (felteve ha nem felveszem beteszem megnezem a kovetendo pelda)

    ja es egyes kameran van dv-bemenet is es kepesek az azon analog regi videorol erkezo jeleket atalakitani es a dv kimeneten digitalis jelle mar atalakitba a gepre vinni. ha ilyet vesztek ven egy viszonylag profi digitalizalotok is.

Új hozzászólás Aktív témák