Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    válasz steewcv65 #66639 üzenetére

    Köszönöm, nagyon pofás darab, kimondottan tetszik!
    Ott a gond (nálam), még a haladó amatőr ligában sem vagyok gépelésben. @?!-/ stb más nyelvűn kb soha sem találom meg :DDD
    Írtam egy Mac billentyű magyarítónak itt, 12 pénz az alap.
    Hozzá jön egy csuklótámasz, még 12.
    Akkor vagyok ott, amit szeretnék.

    Nuke7 hot swappos ez is, csak a kiszedőt nem adták hozzá, az még 4-5k.
    Tudom hogy keycapra megy a gyűrű, a switch porvédőn viszont megakad, így magasabban lesz a kupak teteje. :B

    Molydeus, tegnap akadt szabad 2 órám, csöpp játék után gugliztam kicsit, akkor tűnt fel. Le kellene írnom vagy 1-2 oldalt, hogy észrevegyem melyik nem működik random.
    Konkrétan g? ami 2x-ra vette az adást, ill numpad enter meg volt szorulva. Anyád! támadó szó mellett kapott egyet, onnantól járt szépen. Működését nem néztem.
    Outemu switchet nem találtam itthon, panda, gateron? akad sok helyen.
    Kínából az Outemu csendes szürke 90db 20 usd +1.5usd szállítás ha igaz. Plusz vám + áfa + 28 nap + február 1. kínai újév, előtte már a fű sem nő ott azt mondják a rendszeres rendelők.
    A 14 napból sem szeretnék kicsúszni.
    Ha ennyire belemászok, amilyen szerencsés vagyok tuti jön egy PCB hiba és ugrik a gar. Nem beszélve filc, switch, kenőanyag beszerzés. Időből van sajnos a legkevesebb perpill.
    Én is úgy gondoltam hogy jól döntök ezzel, és lám :DD
    Jó, ez nálam alap.
    Vékony, esetleg csuklótámasz, magyar, hangerő gomb/potméter DAS egyedül 23? mm-rel.

    Nyunyu G80-3000N-je is kellemes, bár a beforrasztott switchek mókolása nagy party time lenne nálam.

    Tatu9 ez jól hangzik :) Nem mondom 100%-ra, de lehet hogy szavadon foglak

    Azt nem értem, főleg a közép, felsőkategóriánál, miért fájna hot swappos cuccokat gyártani? Forrasztás ugyanannyi, gyík user meg hadd vásároljon switch hegyeket.
    Anno leírtam, 1x évig ollós billentyűzeteket használtam. Ez a kb 20 hónap is kevés volt, hogy átszokjak a normál méretre. Sokszor beleakad az ujjam a mellette lévő kupakba, lenyomom.
    Lassan csomagolom a Duckyt, kínomban néztem egy másikat. :D
    Shine 7 Gunmetal RGB MX Speed Silver 2mm-el alacsonyabb, 0.5mm-el kisebb úton jár a switch + o gyűrű.
    Vicc mondjuk, hogy millimétereken kell rugózni.
    Szét offoltam a topikot, nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek.
    Esetleges helyesírási hibákért és ha kifelejtettem valakit, elnézést kérek.
    /kva telefon is @opat/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák