Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz dqdb #60210 üzenetére

    "Hülye kérdés: miért nem nyúlod le a Varmilóról a kupakokat?"
    Mert akkor lesz 2 kozepszeru billentyuzetem. :)
    Igy van 1 egesz jo minosugu, kenyelmes, de pengos, es 1 jo ar / teljesitmenyu masik.

    A gyereket koteleztem a 10 ujjas gepiras megtanulasara, es teny, hogy a Varmiloval 20%-30%-al gyorsabban gepel, mint a Hyperx Alloy Elite Red Swith-el, vagy a CK550 Gateron brown-al.

    Ezert szerettem volna neki valami tenyleg jot venni amivel megtovabb tudna gyorsulni (jelen pillanatban 280 leutes / perc korul jar 3,5 honap alatt), de nem megy a jatek rovasara, mert hat azt is nagyon szereti csinalni. Igy az ergonomikus billentyuzeteket teljesen ki is zartam.

    Viszont mar tobbszor nekiindultam keresni valamit, de mindig elvettetek a kedvem, hogy 100eFt alatt nem is alljak neki 1 jo billentyuezt megepitesenek, es meg akkor is nagyon kerdeses a vegeredmeny ha ennyit raszanok...

    En sajna nem engedhetem meg, es egyebkent is minden porcikam tiltakozik azellen, hogy 1 kezzel rajzolt billentyuzet nyakert 130eFt-ot kiadjak... Ugyanaz a helyzet a kupakkeszletekkel, hogy nem hiszem, hogy a 100-150-200$-os szettek csak a jok, vagy annyival jobbak, amennyivel dragabbak. Igen, tuti jok, tuti jobbak, tuti jobb anyagbol vannak, de nem 3-5x annyiert. En valoszinuleg nem ereznem a kulonbseget a 60$-os, es a 150$ kozott.

    Gyanitom, hogy a kulonbozo zsirokkal, es szilikon cuccokkal is ugyanez a helyzet.

    Abban igaza van itt par embernek, hogy ebben a billentyuzet epitesben rengeteg sznobsag van. Ez rohadtul nem merheto dolog, tehat ha dragabb billentyuzetet veszek, akkor tuti jobb is lesz. Nem, nagyon nem igy van. Pont ugyanugy melle lehet nyulni, mert nem lesz kenyelmes, nem all kezre, nem tetszik a hangja stb....
    En nagyon szivesen elolvasom azokat a posztokat is, akik ilyen kategoriaju billentyuzet alkatreszekrol tudnak tapasztbol beszelni, mert ez is 1 informacio forras, csak kicsit fenntartassal kezelem a konkluziot, mert hat messzirol jott ember azt mond, amit akar, es pedig soha nem fogom megtudni, hogy tenyleg igy van-e.

    Foleg azutan az incidens utan, hogy az egyik legbrandebb kesz billentyuzet gyarto ceg termekenek megvasaroltam, 1 kisebb vagyonert, nem volt jo, es az votl a gyarto hozzaallasa, hogy ocsem ez ilyen, jo lesz az neked....

Új hozzászólás Aktív témák