Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz csibe1 #14379 üzenetére

    Neten rendeltem. Az már most érződik, hogy jobb, mint a mindenféle hagyományos billentyűzetek, így visszaküldeni nem szándékozok, de vannak olyan dolgai, amiket nem értek, hogy miért vannak, ilyen pl. magának a kapcsolónak a lötyögése -- etéren szerintem az összes mechanikus ilyen lehet, lévén ugyanez a gyártmányú gombok vannak bennük... nemigazán értem, hogy miért lóg, gondolom az alja jól be van forrasztva a panelba, csak a teteje kotyog (találomra lehúztam egy-két keycapet, hogy lássam, mi a baja, de mind ilyen). Ezen felül még azt is tapasztaltam, hogy a brown gombok nem pontosan az átbillenési ponton kontaktolnak, hanem úgy 3 tizeddel lejjebb (normál használatnál nem érződik ki, csak ha nagyon lassan nyomom le a gombot, direkt ezt figyelve -- szimplán kíváncsi voltam rá, ez nem negatívum).

    Egyik-másik gomb némiképp súrolva mozog, de járatós még a cucc, gondolom van itt-ott egy kis sorja, majd összekopik és elmúlik. Nemtom olajozni/zsírozni kell-e ezeket a gombokat, de gondolom nem, nem olvastam effélét sehol se, bár ha tudnám, hogy nem árt, szívem szerint adnék neki egy kicsit. :D

Új hozzászólás Aktív témák