Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    Ha valaki sokat gépel, az szerintem ne vegyen késes, notiszerű billentyűt. Én is a magam kárán tanultam meg. Baromi jól néznek ki, évekig azon voltam, hogy a jó bill késes, meg notiszerű lapos stb. És akkor kaptam egy olyan munkát, ahol nagyon sokat kell gépelni, és a következőt vettem észre. Napi 8-10 óra folyamatos gépelésre alkalmatlanok, még az én általam nagyon preferált Cherry is. Ugyanis annyira rövid a billentyűk útja, hogy folyamatosan az asztalt vered. Nekem már a fájdalom a csuklómig ment. Akkor úgy döntöttem, veszek egy normál, hagyományos billentyűzetet. nem késes, nem lapos, és láss csodát, elmúlt az az érzetem, hogy az asztalt verem. Maradtam a Cherry-nél, mert minőségi kifogásom a STREAM ellen sem volt, csak konstrukciós. Lett egy Cherry Cymotion Expert. Cymotion expert

    Itt lehet látni felülről: Cherry Expert

    Nincs rajta semmi csili-vili, csak 8 programozható gomb, ami több, mint sok nekem. A Keyman-nal agyon lehet konfigurálni. Ami sokkal érdekesebb, hogy van mélysége, nem is kicsi, a tetejénél 3 cm, az aljánál 2 cm. Tehát van hová menni a billentyűknek, nem az asztalt verem.

Új hozzászólás Aktív témák