Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz MPowerPH #2461 üzenetére

    Ja igen. Majd vegyem mar mindenki 2.5 meg 4-5 literes V8-12-s benzintemetoket 400Ft-s benzinarnal, aminel csak 1x kelljen hozza nyulni a 6, 8 meg 12 hengerhez azonnal leszoptad magad keresztbe. Meg bontott motor 120k? Es annyiert meg szar is?
    Há' hüjevagyok, nem?
    Ehhez a sima "csak" 4 hengereshez is mar olyan veszett arakat mondanak neki % csokkal is a Bardi-ban, hogy csak pillog, akkor valszeg az ehhez kepest feher hollo V8 meg V12-khez majd minden occsobbab lesz. Aha. Es mijen tok jo, hogy alig eszik 20 alatt varosban, azaz telen mar eszik is annyit... a hujenek is megeri. Azert nincs ezeknek "semmi" baja, mert ha meg tolod is neki maris nem 20-t eszik, hanem 30-t, a gatyadat is otthagyod vele a kuton.

    Meg ennek az iS-nek volt meg egy masik olyan tipusbetegsege is, hogy huto kiegyenelito a huto oldalan van egybol es szeret elrepedni a muanyag ott az illesztesnel, aztan akkor hopp viz szia, mocc meg megfozve. Meg hogy volt vkinek egy ugyanijen, mindent kicsereltek mar a vezerlesenel, de annak akkoris zajos csorgos lancos dizeles hangja volt.
    Meg mondott ket masik tipusbetegseget is multkor, mar-mar azon gondolkodtam, hogy ehhez kepest bazzeg egy PGT egy mernoki remekmu, egy kesz svacji zsebora...

    En adtam neki szerszamokat, de olyanokat, hogy 2-3 eve megvettem hatha kell 1x majd..., de nekem meg 1x se kellettek, o avatta fel oket az uberjurgen bimmerrel

    több drón kell ;P

  • Rick4

    félisten

    válasz MPowerPH #2461 üzenetére

    Akinek eszi az olajat a sor 6 vagy V8, annak mar oda van a motor. Mert vagy keson cserelte az olajat, vagy nem oda valot ontott bele.

    És az itthoni kínálat 90%-a, ami már 3-4 kölcsönadós szerződédes, üzembentartós, át nem iratós tulajon túl van, biztosan ilyen.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák